Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma szeretnék először csinálni...

Ma szeretnék először csinálni céklafőzeléket a abámnak! Ötleteket kaphatnék hogy hogy csináljátok? Eléggé válogatós a babám. Evett már almát, de csak sütve, barackot, sütőtököt, van mikor falja, van mikor tolja ki a szájából. Krumpli,

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 07:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem süsd meg a céklát, mert úgy édesebb. Azt turmixold össze a megfőzött krumplival :) Nagyon finom, legtöbb baba imádja :)
2010. febr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
oké! :) Köszi! :)
2010. febr. 11. 08:08
 3/14 anonim ***** válasza:
én a helyedben azért megpróbálnám főzve, hisz egyszerűbb neked. Aztán meglátod eszi-e. Nem tudom, mennyi idős. Sejtem, hogy még eléggé pici. akkor cékla, krumpli egybefőzve. Ha nagyobb akkor pici olívaolajat is tehetsz bele, sőt husit is, aztán mix. :-)
2010. febr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Céklát ne főzd egybe a krumplival mert megkeményedik és soha nem fog megfőni. Én úgy szoktam hogy megfőzöm a krumplit és a céklát külön, majd a céklát berántom rendesen ahogy kell. Utána összetöröm villával. De az én lányom már 11 hónapos.
2010. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
6 hósak leszünk 1 hét múlva.
2010. febr. 11. 08:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi is 6 hósak leszünk 1 hét múlva, és én is ma akarok céklát adni először.:)))) Pont ezt a kérdést akartam feltenni. Feldarabolni a céklát, és sima vízben kell megfőzni, és utána turmixolni? El lehet tenni fagyasztóba, ha nagy adagot csinálok meg egyben? Remélem még válaszol valaki, ha nem kénytelen leszek feltenni én is ezt a kérdést.:)
2010. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kicsik vagytok akkor még inkább még ne rántással csináljátok. Elég ha megfőzitek, összeturmixoljátok. El lehet tenni másnapra is.
2010. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elkezdtem sütni! Alufóliát raktam alá egy kisebb tepsibe,és letaartam szintén alufóliával! :) Olyan illata van hogy csuda :) A krumplit meg főzöm hozzá,hát kiváncsi vagyok hogy Finnya kisasszonynak tetszik-e :)
2010. febr. 11. 10:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont most sül egészben alufóliába csomagolva a sütőben. Hm, micsoda illatok! Krumplit is sütök fóliában mellé. Még most csinálom először, remélem jól sikerül.
2010. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meghámoztad a céklát, úgy tetted aluba és sütőbe?
2010. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!