Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mam vagy tommee tippee cumisüv...

Mam vagy tommee tippee cumisüvegből adnád a lefejt anyatejet?

Figyelt kérdés
Hasfájós is egyébként... Te melyiket ajánlanád?
2015. febr. 10. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tommee tippee-ből adtam, volt időszak, hogy estére nem volt már olyan sok tejem, így a nappal lefejtet kapta ill. mikor 1-1 etetéskor nem voltam otthon, akkor szintén. Nálunk bevált, elfogadta, nem lett cumizavaros sem, bár én 2 hónapos koráig nem adtam neki cumisüveget és utána sem nagyon gyakran.
2015. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee :) csak oolyan volt a lányomnak. Nagyon szerette. ( 8 hós koràtol mar nem kérte , csak a csőrös poharat, 7 hónapig szopizott szerintem azert is nem kérte tovább a cumisüveget ) de bevált, nem si volt hasfájós , a szelepes változat volt-e nekünk . Mam cumisüveget kaptunk egyet de ahogy a szájához ért kirázta a hideg, soha ne ivott belőle :D
2015. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!