Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttet lehet karikás...

Újszülöttet lehet karikás kendőbe tenni?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb hordozási mód neki? Nektek melyik vált be?

2015. febr. 12. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Sosem használtam karikás kendőt, ezért erre nem tudok felelni, de a rugalmas kendő nekünk nagyon bejött, pocakfájós volt, és arra is jó volt. Nagyon szerettük, és miután kinőtte, csatosban hordoztuk tovább.
2015. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is rugalmas, 4m-es kendőt használtam az elején,

(aztán vhol 3 hónap körül lecseréltük tépőzáras hordozóra kb. fél évig. Háton már nem hordoztam, kicsit gyorsan 10kg lett és elfáradt a sarokcsontom.)

2015. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet. Neki még vagy a rugalmas kendő a jó, vagy pedig a sima szövött elől kötve.
2015. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam hogy ennyi típusú kendő van! A rugalmas kendő szimpatikus, hol szerezzem be, van belőle jó márka illetve kerülendő?
2015. febr. 12. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi Liliputi kendőt vettünk, nagyon kényelmes volt, a párom is imádta hordozni benne.
2015. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Julie S ***** válasza:
2015. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Julie S ***** válasza:
2015. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizony, hogy lehet újszülöttet karikás kendőbe tenni! De csak akkor, ha az valóban hordozókendő anyagból készült, nem vászonból.

Az az egyetlen "kényelmi hordozó" típus, amibe újszülöttet is bátran bele lehet tenni.

Mindkét gyerekemet abban cipeltem már a csecsemő osztályon is (néztek is rám az anyukák, mint az UFO-ra :-D )

A karikás kendőnek a gyerek részéről nincs korhatára, részedről van súlyhatára. Mivel féloldalasan terheli a TE gerincedet, ezért figyelni kell rá, hogy hol egik, hol másik oldalon vidd a gyereket.

Karikásban lehet elöl-, csípőn, ás háton is hordozni, nem kell tanfolyam a megtanulásához (nézd meg a tecsőn az orsip videóját a karikásról!) szóval nagyon praktikus kis szerzemény ;-)

2015. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!