Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek miket csinál a 7,5...

Nektek miket csinál a 7,5 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tapsztalatokra lennék kíváncsi hogy az én lányommal egy idős babák miket tudnak. köszönöm előre is a válaszaitokat!!
2015. febr. 15. 10:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mászik, felkapaszkodik a bútorok mellett, párat lépeget, szépen ül 1 hete, eddig fél kézzel támaszkodott, gagyog. Mutogatom neki, hogy hol a tik-tak, hol megy a busz, hol van apa és ha megkérdezem, akkor már szépen néz abba az irányba, ahol van mondjuk a tik-tak. Integetni "tanítom", de még nem nagyon akar. Mondja, hogy he, én válaszolok, ő válaszol és így tovább, jól elvagyunk. :) Nem tapsol még, mostanában ha elkezdem a mondókázást, akkor azonnal nyűgös, hagyjam, menni akar, így nem erőltetem. De durva, mert olyan helyekre akar bemászni, felmászni, hogy egész nap járok utána, mert megtalálja a legveszélyesebb helyeket vagy csak én látok már mindenben veszélyforrást, nem tudom. :)
2015. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!