Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék, ha bébikomp...

Rossz anya lennék, ha bébikompot akarok venni a gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Egy hete semmilyen házimunkát nem tudok végezni. Mosogatás közben a kislányom a lábamba kapaszkodva áll és a sikoltozásig hergeli magát. Ettől én is teljesen kiborulok. Férjemmel azt okoskodtuk ki, hogy veszünk egy kompot, és addig, amíg a legszükségesebb dolgokat gyorsan megcsinálom, beleteszem a babát, hátha elfoglalja magát és nem sikoltozik. A konyhában mellettem ücsörgés és játék nem megy, rögtön áll és sikoltozik. Nagyon ki vagyok már borulva. Rákerestem a bébikompos kérdésekre, és néhány válaszoló nem átallotta lesz@ranyázni a kérdezőt, hogy persze vegyen csak kompot, úgy legalább nem kell a gyerekkel foglalkozni. Elsősorban ezektől az agyoniskolázottaktól kérdezneém, hogy akkor hogy a frászba mosogassak sikoltozás és kiborulás nélkül????
2010. febr. 12. 14:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi járókába tettük a bébit, kúszni mászni abban is lehet, igaz nem úgy, mint a földön, szabadon, de mivel kezdetektől abba tettem, megszokta. Én nem használnék kompot, de ezt mindenki maga dönti el. Attól, ha te veszel, még nem vagy rossz anya!!... És, nyugodj le :)
2010. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezidáig a körülöttem sertepertélés tök jól működött. Aztán felállt, két hétig még nem volt gond, de egy hete tart ez a mizéria. Jövő héten lesz 8 hónapos. Az ajtórács is tervben van a konyhaajtóra. Lehet, hoyg először azt kéne kipróbálni? Lehet, hogy ellenne úgy, hogy a rácsba kapaszkodva feláll és engem nézhet! :) A fa járóka sajnos nem fér be, icipici a lakás, van egy utazóágyunk, azt kinyitottam neki korábban, de csak a szobában van hely felállítani, úgy meg nem lát engem, ha mosogatok, és a vége sikoltozás. Nem tudom, mi az oka, de borzasztó
2010. febr. 12. 14:42
 13/15 anonim ***** válasza:

Én téged nem szaaranyázlak le,de ismerősömet igen,ugyanis:

Reggel felébred 9! hós babája,beleteszi kompba,abba van 10-ig,megy ki vele sétálni,mózeskocsiba alszik egész úton.Délután 2kor megy haza,esznek,és megint megy ki sétálni 3kor,egész úton altatja a babát.Hazamennek 5kor és megint kompba vágja,majd ott van este 8-9 ig,és fürdés alvás.


A babája nem mászik,nem kúszik,nem ül,most kezd átfordulni.Azt mondja,ha ilyen jól alszik,nem vesz neki sportkocsit. :-/

2010. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz anya egyáltalán!!! Az a lényeg a kompnál is mint bármi másnál is hogy mértékkel!!! Szóval ne így legyen ahogy az utolsó írta hogy órákat tölt benne a gyerek nap mint nap!!

Egyébként korban most van ott a gyermeked hogy szeparációs szorongása van/lett, már pontosan érzi tudja hogy te vagy a legfontosabb személy neki és egy pillanatra sem akar elengedni.

Ezért kapaszkodik beléd szerintem.

Elképzelhető hogy ez az időszak csak 1-2 hétig tart és most ennyi időre venni egy kompot, hát luxus lenne, de az is lehet h tovább tart, sőt van akinél ez tényleg szokás marad később is.

Egyébként ha a kompban lesz, nem akar akkor is ugyanugy majd "láb alatt lenni"? szóval azt nem értem, mi a különbség a járóka meg e között, annyi h a járóka nem fér be a konyhádba ugye?

Egyébként én hagytam szabadon "garázdálkodni" a fiamat a másfélszer kétméteres konyhában az alsó szekrények egy részét lezártam 2-t pedig meghagytam neki felfedezni, kezébe adtam ezt azt ő meg ott mászkált körülöttem.

Mondjuk nem akart a lábamba csimpaszkodni csak néha, úgyhogy nem egyszerü a dolgod:)

2010. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg először az ajtórácsot az nekünk bevált! egy darabig nézett azon keresztül, aztán megunt, és lefoglalta magát :)
2010. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!