Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett a babámmal?...

Mi történhetett a babámmal? Más babája is csinált ilyet? Rémisztő volt nagyon.

Figyelt kérdés

Ma hajat mostam, bevittem magammal a picurt a babkocsijával, hogy szem előtt legyen. Mikor végeztem ránéztem és elkezdett sikítva, vígasztalhatatlanul sírni. A végén már annyira sírt, hogy kicsit "rángatózva" vette a levegőt. Úgy, mint mikor mi felnőttek sírunk és alig kapunk levegőt. Mindent csináltam vele, semmi nem vígasztalta meg. Ez fürdetésidő előtt volt, gondoltam a víz megnyugtatja, az sem. Aztán jött a tápszer, attól megnyugodott, de kb. 5 perc után megint rámnézett és ordított. Tettem fel neki egy Viburcolt, befejeztük az etetést, most alszik. Kb. fél órát sírt. Mi történhetett? Tőlem fél vagy látott valamit, ami számunkra nem látható??? Történt ilyen mással is?

Amúgy 3 hós, nagyon nyugodt baba, nagyon keveset sír.


2010. febr. 12. 21:29
1 2
 11/11 anonim válasza:
9%
Az en szukeim szerint ilyenkor a legjobb megoldas a szenesviz. Ezt ugy kell csinalni hogy veszel egy pohar vizet meggyujtasz egy gyufat es beledobod ezt hetszer kell megcsinalni de ha megnyukszik ne meg csinald . (legtobbszor bevalik) en nem hiszek benne de az unokatesomnal bevalt 6 honapos.
2013. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!