Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek anyukák kettesben...

Elmennétek anyukák kettesben igy télen 1 éves gyerekkel fürdöbe, élvezné?

Figyelt kérdés
még nem megy sajna,azért nem tudom,hogy élvezné e?mert ugye ott mászni nem lehet,tehát végig kézben kéne hogy legyen.
2015. febr. 24. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ha amolyan gyógyvíz, abba nem szad gyerenek bemenni.


én elvinném babauszodába, ugyanaz lenne, csak ott még több baba is lenne és mondókáznánk, énekelnénk.


DE én nem viszem, mert félek más nők(anyuák) bacijától én sem fürödtem a gyerekkel egy kádban soha.

2015. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dettyke1 válasza:
Én mind a három gyerekemmel 6 hónapos koruk után jártam rendszeresen,csak arra figyeltem,megfelelő legyen a higiénia,soha semmi gond nem volt,fertőzés,stb.,4 éves korukban együtt úsztunk a 2 méteresben a hosszokat.
2015. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A babakocsit mindenképpen vidd el, mert az nagyon megkönnyíti a helyzetet. A víztől hamar elfárad, és tud aludni a kocsijában. Én kettesben nem voltam vele, mindig jött a férjem is, de így sem volt pihenés.
2015. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nálunk olyan nincs hogy babauszoda.van egy fürdö nem gyógyviz,oda sokan viszik a babájukat,már láttam is.De azért nem viszem még az enyémet, mert nem hiszem,hogy birnám egész nap tartani a kezemben,vagyis amig ott vagyunk.Ráadásul ö nagyon szeret mászni,ott meg hogy magyarázom meg neki hogy itt azt nem szabad?
2015. febr. 24. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos kora óta visszük pancsolni a gyereket. Mindig is imádta. Mindenféle babaúszás nélkül megtanult két éves korára víz alatt úszni.
2015. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!