Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem túl erős a chicco fertőtle...

Nem túl erős a chicco fertőtlenítő folyadék illata? Kell félnem, hogy árt a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én nem használok fertötlenítö szereket,csak jol kifözzöm a baba dolgait és ez a tuti.
2008. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is próbáltam a kifőzést, de nálunk rettenetesen vízköves a víz, így minden tiszta fehér lett, és rajta az az undorító vízkő...
2008. aug. 24. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én használom a fertőtlenítő folyadékot. Nálunk is kemény a víz, ami a cumisüvegeken és a mellszívón is csúnya nyomot hagyott. Nekem bevált a folyadék. Hígítva kell használni (rá van írva milyen arányban) és a szaga már nem is olyan erős. Kisbabámmal pedig minden rendben.

2008. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendeltetésszerűen használom. természetesen vízben feloldva, de nekem így is nagyon erős az illata. a fertőtlenített tárgyakon nagyon lehet érezni.
2008. aug. 24. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:

szia


én is használom,de én az áztatás után jól leöblitem folyó víz alatt és keveésbé érezni

2008. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia én is ezt a fertőtlenítőt használom,nekem is erősnek tűnik az illata,de miután lefertőtlenítem hagyom sima vízben ázva!!
2008. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is kipróbáltam a folyadékot, de a cumi nagyon magába szívja azt az illatot és olyan íze is lett tőle, amit a babám nem fogadott el. A frissen sterilizált cumikát, amikor a szájába adtam fintorogva kiköpte. Ezért áttértem a mikrós sterilizátorra. Sztem nagyon praktikus,gyors és no vízkő.
2008. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam, a mellszívóval. Lehet hogy a fagyasztott anyatej is átvette a szagot?
2008. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!