Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekli a babátokat a pelusoko...

Érdekli a babátokat a pelusokon lévő figurák? Olyan színesek és ötletesek, de van értelme?

Figyelt kérdés
A fiam 15 hónapos, pelenkázáskor birkózni kell vele, nem igazán köti le a peluson lévő állatka vagy hasonló figurák. Mutogatom neki, hogy most milyet fog kapni, nézegeti kicsit, de ennyi. Talán később érdekelni fogja?
2010. febr. 13. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 17 hónapos kislányomat se érdekli, épp milyen pelust kap, hiába adnám a kezébe, hogy legalább addig nyugton maradjon :)) Neki sincs ilyen idő-pocsékló dolgokra, mint pelenkacsere :D
2010. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp ezen gondolkoztam most,mikor adtam rá az esti pelust.Mutattam neki,hogy boci,meg tejesüveg,de nemigazán érdekelte azon kívül,hogy hogyan lehetne magáról letépni.
2010. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az anyukáknak van:-) én szeretem nézegetni
2010. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az én kétévesem maga választja ki, milyen pelust szeretne, nem lehet akármilyet felvenni

érdekes módon, saját maga kezdte kiválasztani, eszembe se jutott mutogatni neki

pelenkázáskor mindig mondókáztam, bohóckodtam neki, ez kötötte le

2010. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kislányom olyan 2 évesen nem volt hajlandó bármelyik pelust felvenni a Pampersből, amin különbözőek a minták. Amúgy Liberót használunk, ott nincs ilyen probléma:) A Pampers csak próbacsomag volt.
2010. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a gyereket nem érdekli, de én hobbiból még arra is odafigyelek, hogyha van rá mód, hogy a babylove-ból az éjszakai zsiráfos mintát adjam rá éjszakára :))) tudom, hülyeség, de engem szórakoztat.

noj

2010. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!