Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet Budapesten számos,...

Hol lehet Budapesten számos, és betűs 30X30-cm-es habtapit (szivacs puzzle-t) venni? Plussz egy pár kérdés?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy nagy méretű legyen,és ne legyenek kis darabkák a szivacsban..!

Vagy ha esetleg valakinek olyan kis darabkás van,náluk a szájába veszi a baba? Vagy beragasztottátok?

(A vaterán,és a teszvesz-en már néztem..)

Legalább 40 db-ot szeretnék venni,hogy azért tudjon rajta jól játszani,forgolódni...

Akinek ilyen nagy méretű van (30X30 cm-es),mennyi az a mennyiség,amin jól ellehet lenni?


Nagyon köszi a válaszokat!

A babám 6.5 hónapos.


2010. febr. 14. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen a fiamnak 4 foga volt, hat hósan ezen kezdett el végre ügyesen forogni, de apró darabok is voltak benne. Kb 8 hósan , mikor már jobban mozgott és ült, akkor kezdte kiszedni és cincálni őket...nyelt is kicsi darabot belőle...szóval beragasztottam, amire jó ideges lett, mert ugye nem tudta kiszedni a darabokat és visitott...mérges voltam magamra, miért nem ragasztottam már be az öntudatra ébredés előtt:)szóval én nem vennék darabosat. Jobb, ami szines és egyben van...annak meg a szélét ette a teraszon, borzasztó:)
2010. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szia

én széles celluxszal leragasztottam a hátulját.

azt nem tudom hogy betűs számos van e, de az auchan-ban múlt héten nagy akció volt

2010. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tündéri lehetett...! :)

Köszi a válaszod! :)

2010. febr. 14. 14:31
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a második válaszolónak is!

Pont voltam múlt héten Auchanban,de én csak állatosat láttam,amiben sok picike darab volt sajna..:(

2010. febr. 14. 14:33
 5/15 anonim ***** válasza:

Én az auchanba vettem múlt héten 3 zacsival az 30 darab ez már jó nagy felületet befed, állatos, de egyből leragasztottam vastag cellux-szal sőt még a lapokat is egybe.

Így mikor takarítok nem kell külön felszednem hanem egybe az egész lapot a falhoz támasztom.

3 hós a lányom, már megfordul rajta hátról hasra és biztos vagyok benne,hogy nem fázik fel.

A 3 csomi már jó nagy felületet képez, bár még egyet el tudnék viselni :)) (szóval 40 darabot).

Sajnos betűset nem láttam sehol vagy csak jóval drágábban (9 db 1800 ft) és inkább úgy döntöttem hogy veszek ugyanazért az árért kétszer annyit és leragasztom.

Még a 2 éves fiam se tudja kiszedni a "szemeket" olyan jól fog a ragasztó:)

2010. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi a Coraban vettük,de ebben is vannak kis darabok 3000 Ft volt és 12 db
2010. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Fúú..köszi a válaszokat!

Én is amit láttam neten számosat,az 6-os csomi volt,és eléggé húzós áron kínálták....


Lehet,hogy akkor én is inkább állatosat veszek,és leragasztom...!

Főleg,hogy írtátok,hogy még a nagyobb gyerekek sem tudják kiszedni a darabokat.

Amúgy is aranyosabb az állatos,csak féltem a kis Manómat...


Nagyon köszi a válaszokat!

Azért ha valaki még olvassa,és esetleg tud valahol olcsóbban számosat,vagy betűset,akkor légyszi szóljon!! :)

2010. febr. 14. 14:54
 8/15 anonim ***** válasza:
a harmadik vagyok a 10 dbos auchanosnál olcsóbbat tuti nem találsz (990) :)
2010. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ázsia-center II épület, van egy babaüzlet.. számos van nekünk... a szélét nekem is rágja én nem ragaszgatom, megeheti, ha jól esik neki, azért figyelem, nehogy lenyelje... és adok neki mást mikor nagyon rácuppan. Egész jó áron volt.
2010. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Metro-ban van 26 db-os, betűs 3000 ft-ért. Ezt ki is szedheti, mert nagy darabokból áll, és nem nyeli le.
2010. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!