Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idos volt a babad,...

Mennyi idos volt a babad, amikor 4es pelenkara valtottatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A fiam 4 hónaposan 8 kg volt de még jó volt neki a 3as. Biztos a pelus méret miatt folyik ki a pisi? Új csomagból való a pelus? Nem kapott több folyadékot akármilyen formában? Azt látni lehet ha kezd kicsi lenni a pelus, nem hiszem, hogy a pisi kifolyása jelzi.
2015. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ygaza van az elottem valaszolonak, az sem mindegy melyik marka, durva elteresek vannak. Mi pamperst hasznaluk, es abbol 4 hosan mar alig tudtam becsatolni a harmast.

10es voltam

2015. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Pampers. Es eddig 2 honap alatt nem volt baleset soha de soha. Es tobb folyadekot sem kapott :/ a ma ejjelt kiprobaljuk 4essel. Kicsit bonek tunt combban, majd meglatjuk. Koszonom a valaszokat
2015. márc. 6. 22:49
 14/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, na mi volt reggel? :)
2015. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem folyt ki, a 4es meret tokeletesen birta. Ma ujra a 3assal probalkozom. Hatha. Eleg sok van meg belole. Egyebkent meretileg tokeletes lenne meg a 3as is. De nem szeretnek ejjel pepenkazni. De ha most is kifolyik a pisi reggelre, akkor ejjelre marad a 4es :)
2015. márc. 7. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!