Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyük orvoshoz, vagy csak...

Vigyük orvoshoz, vagy csak figyeljük meg?

Figyelt kérdés

10 hónapos, mániákusan áll. Elesett a járókában úgy, hogy tarkótájon beverte a fejét a járóka szélébe. Néhány percig sírt (nem csodálom, én is sírtam volna), de azóta jókedvű, normálisnak tűnik minden.

Pupillák egyformák, nem hányt, mozgása is koordinált, most jókedvű.


2015. márc. 8. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokszor fog még elesni. Nyugalom. :)
2015. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk a 10 honapos a pelenkázorol esett le..(1.20 m a pelenkázo magassága)

felhivtuk a korházat, mert sirt utána pedig majdnem elájult, sirt, lehunyta a szemét, leesett a feje..én meg ébreszgettem..stb. na szoval felhivtuk a korházat azt mondták ne aggodjunk!! azért mi csak bevittuk, megfigyelték 3 orán keresztul, kapott infuziot, gyogyszereket, 3 orán keresztul nézték a vérnyomását is, a mellkasára tettek 4 tappancsot. hál istennek nem lett semmi, de egy hétig komas volt szegény.

igy ezek alapján azt mondom, hogy ne aggodj. :)

2015. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Zakózott már nagyokat, de a kinyitott kanapén, ahol csak szivacsra tud esni. Akkor mi se ugrottunk, őt se rázta meg.


Ezt most pont láttam és hát elég nagy lendülettel fejelte le a vízszintes fát, ráadásul tarkóval, emiatt ijedtem meg kissé.

2015. márc. 8. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónaposom detto, nálunk a parkettán kopogott a feje rendszeresen, 1x-2x anyukámnál a kövön is elesett, főleg mikor elkezdett állni és nem tudott még leülni, olyankor csak eldőlt. Nem lehettem állandóan ott mellette és sokszor már csak szegénynek a sírására értem be:). De 1-2 hét volt csak ilyen drasztikus. Ezért én nem vinném még sehova, nem szakadt fel neki, nem vérzik, jó a kedve, a doki se csinálna vele semmit.
2015. márc. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!