Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tudod, hogy legalább 30...

Ha tudod, hogy legalább 30 perc míg hazaértek babakocsistól a 9 hónapos gyerekkel és ő elkezd sírni, akkor hagyod és szeded a lábaidat vagy kiveszed és viszed a kezedben?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Már nem azért, de aki hagyja fél órát bőgni a gyerekét, ahelyett, hogy megállna egy kicsit, felvenné, próbálná megnyugtatni, az nem való szülőnek.
2015. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
kiveszem és viszem amig birom, aztán visszateszem, majd megint ki és így tovább :)
2015. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
megállok gügyögök neki,meg mindig viszem az éppen kedvenc játékát,zörög csörög nagyon szereti úgyhogy általában azzal kihúzzuk hazáig.ha tovább sírna inkább felvenném,aztán ha megnyugodott visszatenném
2015. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha semmi módon nem lehet megnyugtatni,felveszem. Nyilván, minthogy hazáig ordítson. Inkább szakadjon le a kezem.... :)
2015. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

hu nekem sokszor szakadt le a kezem :) de szóval mindig kivettem, ha nem hagyta abba hamar


(amúgy idegesítenek is a totál lassan sétáló anyák, akiknek a babakocsiban picike babája is csak sír és sír, és komolyan úgy tesznek mintha nem is hallanák!)

2015. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem hinném, hogy rossz anya az, aki a hisztis gyerekét nem pátyolgatja, megerősítve őt ezzel abban, hogy elég csak kicsit kiabálni és anya már kap is fel. Mindig megnéztem én is, minden rendben van-e vele, nincs-e valami baja, de ha csak akaratoskodott, akkor nem vettem ki a kocsiból. Ha megteszed, legközelebb már fél másodpercet sem fog elleni a babakocsiban. Toltam szépen haza és beszéltem hozzá, elmeséltem, hogy éppen mit látunk. Azért ez megnyugtatta sokszor, ha ez sem, akkor hát kiabáljon. Nem tartott soha azért ez percekig. Rájött, hogy nem hat meg engem a hisztije és abbahagyta. Én arra tanítom most is a fiam, hogy legyen türelmes, mert az életben nem mindig van rögtön az, amit mi akarunk.
2015. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
őszintén sajnálom a gyerekedet utolsó. Te egy"utolsó"vagy
2015. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Az enyém üvöltött a kocsiban is, meg a kezemben is, ha nyűgös és fáradt volt. Viszont a kocsiban jobb eséllyel tudott elaludni mint a kezemben. Kövezzetek meg, de nem vettem ki.


Nem kellene ilyen könnyen ítélkezni.

2015. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

- megnézem, nincs-e baja

- próbálom benn megnyugtatni, énekelek, megállok kicsit

- ha nem segít, akkor persze, kiveszem


De volt már, hogy a kezemben is ordított ugyanúgy, na, akkor visszapateroltam, mégiscsak gyorsabban hazaérünk, ha tolom.

2015. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
nem veszem ki, mert ha konkrétan semmi baja nincs a fáradtságon kivul, akkor bizonyára rovid idon belul elalszik a babakocsiban.
2015. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!