Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őrülten drága a rotavírus...

Őrülten drága a rotavírus elleni védőoltás! Ma mondta a védőnőm, hogy 19000 ft és 2 kell belőle. Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 09:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nálunk viszont áll a kb. 95%-os arány... Aki nem adatta be az ismerősök között, majdnem mindegyik gyereke volt emiatt kórházban. Szóval más nem ismer olyan embereket, akik átestek ezen, én meg szinte csak olyanokat ismerek, ezért inkább beadattuk.
2010. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én beadattam. Van egy kedves gyermekorvos ismerősünk aki azt mondta, hogy ha megtehetjük adassuk be mert nagyon csúnya dolgokat tud művelni ez a vírus. Neki 4 gyermeke van, mindegyiket beoltotta.
2010. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, a döntés nem könnyű (nem csak az anyagiak miatt).
2010. febr. 15. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!