Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a 4 hónapos babám...

Miért sír a 4 hónapos babám éjszaka?

Figyelt kérdés
Nem volt egy leànyàlom eddig sem, de most 5 napja minden èjszaka sakàlt jàtszik. Egyszerûen kifogytam az ötletekbõl. Csak az nyugtatja meg, ha sètàlok vele. Ez azèrt meg durva egy kicsit, az éjszaka alvásra való lenne. Kinek van hasonló babája? Mit csinál vele?
2015. márc. 11. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a pisi/kaki, éhes-e, melege van/fázik ellenőrzésén túl vagy. Arra tudnék gondolni, hogy rosszat álmodott, de ha 5 napja folyamatosan csinálja, akkor szerintem nem ez a gond. Napközben mennyit alszik? Nem lehetséges, hogy túl sokat, és éjszaka akarja a nappalt bepótolni? A miénk akkor volt ilyen éjszaka is felkelős, amikor a fogai kínozták, de akkor napközben is nyűgösebb volt.
2015. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a fogzás egyik tipikus tünete. Kislányom 4 hónaposan kezdte a fogzást és 5 hónapos volt mikor kibújt az első két foga. Ő is fel-fel sírt éjszaka.
2015. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Túl vagyok az egyszerû ellenõrzèseken. Nappal összesen 4 órát alszik, szerintem ez nem sok. Érzékenyebb nappal is, de akkor könnyû megnyugtatni, imád kint lenni, sokat vagyunk az udvaron, elnèzelõdik. Én is a fogára gyanakszom, csak korainak tartom. Az ínyèn nem látok semmit, habár nem is tudom mit kellene nézni. Már zombi szerû vagyok.
2015. márc. 11. 07:55
 4/7 anonim ***** válasza:
napi rendszeretek ugyanaz? nekem akkor sír nagyon,ha máshogy van az este. megszokta,hogy ekkor fürdés,be a hálózsákba,akkor evés aztán alvás.ilyenkor leteszem alszik,de ha valami miatt borul az esténk na akkor megy ám a sírás,pl.tegnap is később értünk haza,hát meg is érezte. hasfájós,puffadós nem volt soha? bukni nem bukik? az is marhatja a torkát,főleg ha leteszed és vízszintbe kerül
2015. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvan a napi rutin. Sajnos õ 5 napja beiktatta az éjszakai üvöltèst is. Olyan 11-tõl 3-4-ig. 3 fiam van, a legnagyobb is hasonló volt, de nem fear, hogy 3-ból 2 tisztára kicsinálja az embert. A legnagyobbal a túlélès volt a taktikám, de most.... Itt van a kettõ, akivel foglalkozni kell, ellàtni, s egy èlõ halott vagyok.
2015. márc. 11. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
hát még annyit megpróbálhatsz,hogy hordozod egy kendőben,elalszik és leteszed. kis kommandózás van,hogy ne kelljen fel,de hátha.azért próbáld anélkül is.talán tényleg a foga,vagy csak egy időszak,szoktak ilyenek lenni reméljük hamar elmúlik. székrekedése sincs? még az jutott eszembe,vagy ahogy írtam a bukás. de ha tényleg semmi nem lehet,akkor egyszerűen ilyen időszaka van :-(
2015. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem korai a fogzás 4 hónaposan. Vannak babák akiknek korán jönnek ki a fogacskák. A kislányom 11 hónapos és most küzdünk a 9. foggal. Volt olyan, hogy egyszerre 4 jött neki és nem volt piros az ínye. Eddig nekünk sose pirosodott vagy dagadt meg. Csak azt vettem észre hogy már ott fehérlik az ínye alatt, és két nap múlva áttörte.


kettes voltam

2015. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!