Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem elég tápláló a tejem?

Nem elég tápláló a tejem?

Figyelt kérdés

5 hónapos kisfiam napi minimum 8-szor eszik, ebből 2-3-szor éjszaka. Nemrég estünk vissza, eddig éjszaka csak egyszer kelt. Folyton eszik, de mintha soha nem lakna jól. Van elég tejem, tejadó is vagyok, napi 3-400-at mindig tudok lefejni.

Talán már nem lakik jól a tejjel?

Mit csináljak?


2010. febr. 16. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem növekedési ugrás van a babádnál. Nálunk is ilyen korban volt, de ha jól tudom hat hónaposan is van ilyen. Szóval ne aggódj. A tejed biztosan tápláló.

10,5 hónapos kisfiú anyukája

2010. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia


nekem most 6.5 hónapos a kislányom.

nálunk múlt héten volt olyan,hogy reggel 7-ig 6-szor !!!kelt fel enni olyan este 11-től...ez kb 2 napig ment,hogy ilyen sokszor kelt enni,meg nappal is 2 óránként kért cicit,de most már visszaállt az 1-4-7 órai evésekhez..

Szóval szerintem is növekedési ugrás lehet,és biztos azt hiszi,hogy neki több tejet kell,hogy csináljon magának..

nálunk,mikor abbahagyta az éjszakai eszméletlen sok kelést,akkor mikor csak úgy kelt,ahogy írtam,majd szétdurrantak a cicijeim..már folyt ki belőle,mikor 3 óránként kért csak enni....

most már ez is helyreállt,ilyen kis idő alatt...

2010. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja.....azt elfelejtettem odaírni,hogy én azt olvastam,hogy olyan nincs,hgy valakinek,akinek van teje,annak ne legyen laktató a teje!!!
2010. febr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pont tegnap mondta a védőnőm,hogy nincs olyan,hogy nem laktató a tej.mert az én fiam is eszik,mint egy kis zabagép és alig hízott.
2010. febr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,nincs olyan,hogy nem tápláló,csak kevés.Szoptasd ahogy igényli,még éjszaka is,és 2-3 nap után beáll az igényére.
2010. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!