Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok cipőt a 8 hós babátokra?

Adtok cipőt a 8 hós babátokra?

Figyelt kérdés

A lányom még nem áll, nem jár, ráadásul a kinti meleg orkánja is lábas, ezért meg se fordult eddig a fejembe, hogy cipőt, vagy akár kocsicipőt adjak rá.

Viszont ma közösségbe megyünk, ahol sokan fognak ülni velünk szemben (nem feltétlen babák, mamák), és arra gondoltam, talán felelőtlennek, vagy csórónak néznének ha nem adnék rá cipőt...ti mit gondoltok erről? A helyiség egyébként jó meleg ahova megyünk, 22 fok van...


2015. márc. 18. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak "divatolás". Én se adok a 8 hónaposomra cipőt, van egy neki de szenvedés ráadni a lábára. Az én babám már áll, de itthon nem adok rá ha kimegyünk játszótérre ott meg nem teszem le a földre. Mikor ilyen napos idő van, mint pl ma is én a lábas orkánját se adom rá. Harisnya + vastag nadrág+ 1-2 zoknit még ráhúzok a harisnyára + hosszú ujjú body + pulcsi+ széldzseki. Sose fázott meg, télen se adtam rá csizmát csak betakargattam a lábát.
2015. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, hogy hogyan néznének rátok. Mivel még nem tud járni, zokniban is tökéletes lesz az a pici. Ne viccelj.
2015. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

enyémnek volt kocsicipője. úgy nézett ki mint a convers tornacipő, de persze hamisítvány volt és pihe puha... :)

ilyenkor azt adtam rá, egyébként nem cipőztünk, ez az egy volt

2015. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én is úgy gondoltam, hogy nem adok rá, köszi a megerősítést, akkor jól gondoltam :)
2015. márc. 18. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:
En nem adok ra cipot, amig nem tud allni/jarni. Enyem is lassan 8 honapos :) Es nem erdekel, h ki mit mond, m csak azert, h ne szoljanak meg, nem fogok ra cipot adni. Amugy is lerugja :) Es manapsag mar tok jo kis zoknikat is lehet kapni :)
2015. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy divatjamúlt, de nekünk anyós horgolt kiscipot , azt adtam rá.
2015. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én 8,5 hónaposomra mokaszint adok. H-ben vettem. Ő már áll egyébként, szóval mindenképp kellett valami megoldás.
2015. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi H&M-ben vettem.
2015. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem laban is kocsicipo van. Nekem nagyon fazos a labam, felfazos is vagyok, mindig van rajtam is valami, igy alap, hogy neki is adok a labara cipot, de en a hideg miatt. Ha tudod, hogy nem fazos, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak, csak azert ne vegyel!
2015. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én adtam rá, nem hiszem hogy túl jó egyszerre 2-3 zoknit + harisnyát adni, lehet csak az én fiamnak dagi a lába de örülök ha nem szorítja el egy zokni, nehogy 3. Csak akkor volt a lábán ha elmentünk itthonról, főleg a téli időszakban.
2015. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!