Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Laura...

Mi a véleményetek a Laura névről? Ezt szeretném adni áprilisba születendő kislányomnak, és kíváncsi vagyok, számomra idegen embereknek mi a véleménye róla. Légyszi ne azt írjátok, hogy tucatnév.

Figyelt kérdés
:)
2010. febr. 16. 22:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon, de nagyon ezt szerettem volna adni a kislányomnak, de apa ellenezte.Szerinte túl komoly név.De olyan szép!!!
2010. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
kedves kismama pl a suli ahova én jártam az osztályomba 3 Laura volt. de szép név ezért adják ezt a nevet sokan a picijüknek. az enyém Lilien Emília lesz. én azért adok 2 nevet mert a Lilien olyan szép és mégmielőtt terhes nem lettem már megbeszéltük a barátommal. Emília anyukám és húgom 2. neve amit továbbviszek mert ez egy szép kis név és ritka.
2010. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

az én kis bébikémet is Laurának hívják! Mikor 6 évvel ezelött megismerkedtem az apukájával, mi már akkor megbeszéltük ha lány lesz így fogják hívni! És 2009.nov 11.-én megszületett a kis Picikém Laura baba:):)

Nekem nagyon tetszik...és szerintem nem tucat név:) Nekem pl egy Laura ismerősöm sincs:D illetve de mostmár van egy:D

2010. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia,a mi kislányunk Hanna,de nekünk is nagyon tetszett még a Laura és a Kincső!E 3 név között vacilláltunk!


Jó választás!Ja,az én kislányom áprilisban lesz 1 éves!Jó hónap:-)!


Jó egészséget!

Szia

2010. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves Kismama!

Én amikor megismertem a páromat azt mondta 9 éve, ha lányunk lesz Laurának fogják hívni. Ez most novemberben teljesült is, de nagyim emlékére Laura Elizabeth lett a kislányunk neve... külföldön élünk. Szerintem nem komoly név, nagyon is illik rá :-) rengeteget nevett és nagyon sokféle képpen lehet becézni: Laurita, Lorcsi, Lola, Lora. :-) könnyű szülést :-)

2010. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
köszönöm:)amúgy ikrek lesznek.a másik babó Norina lesz.
2010. febr. 20. 21:34
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Szép neveket válaszottál!!! Utolsó voltam :-)
2010. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
köszönöm:)most arra gondoltam kettő nevük lesz.várok ötleteket,amik a Laura és a Norina után illik:)
2010. febr. 21. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!