Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Képes lehet már kezelni vagy...

Képes lehet már kezelni vagy véletlen volt?

Figyelt kérdés

Szüleimmel Skype-on szoktunk beszélni, hogy minél többet lássák az unokájukat. Legtöbbször mobilról használom, mert annyira mozgékony, hogy laptoppal nem tudnám követni.


Nagyjából 7 hónapos kora óta használjuk napi szinten. Azóta látja, hogy hogyan kezelem. Néha elcsórta a telefont és bontotta a vonalat.


Ma őt betettem a járókába, a mobilt pedig a mellette levő puffon kitámasztottam, majd elmentem egy másik helyiségbe. Egyszercsak azt hallottam, hogy anyukám kiabál Skype-on keresztül, hogy mi történt. Amikor odamentem, kiderült, hogy bepecázta valahogy a járókába a készüléket (valószínűleg nem tettem elég messze), majd bontotta a vonalat. Anyám visszahívta, ő pedig felvette, tehát újrakapcsolta a vonalat.

Mire kiértem, ő már a telefont felett hasalt és gagyogott.


Már azt se értem, hogy a készüléket hogy húzta be, mert el kell fordítani, hogy beférjen a rácsok között. A vonal bontásán-kapcsolásán végképp meglepődtem. 10 hónapos.


2015. márc. 23. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Véletlen volt.
2015. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi sem lehetetlen, mert a mostani babák így születnek, ebben nevelkednek, ezt látják. Míg én a kis edényeket szedtem ki a -direkt miattam- riglivel lezárt fiókból 10 hónaposan, a mostani gyerekek meg simán kezelik az okostelókat. Lányomból kiindulva, én már nem lepődök meg semmin! :D
2015. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én babám is ilyen. 6 honaposan már huzgálta az ujját a telefonon és a tabletten. 1 évesen már o váltotta a mesét a tabletten. anyukám mondta is annak idején, hogy ezek a babák már "igy" szuletnek :D
2015. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiam 6 hónapoyan a tanletet àtàllította kínaira, ezt azóta is rendszeresen megteszi:-)

Simàn skypol, ès szelfizik ha megszerzi most 10hónaposan de èn biztos vagok benne hogy ezek vèletlenek!

2015. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibàkèrt!!!
2015. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki még egy párszor,hogy mi történik.Ugyanúgy.ahogy emlékszel,hogy volt.

Ha többször megcsinálja,akkor nem volt véletlen.De arra is jobb figyelni,hogy kb.hány órakor volt,mikor aludt előtte,milyen más dolgok voltak körülötte,milyen más zaj volt vagy nem ,minden legyen ugyanolyan.

2015. ápr. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!