Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik volt eddig a legnehezeb...

Melyik volt eddig a legnehezebb idoszak a gyermekeddel es mennyi idos most?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lassan 2 éves lesz. Az első néhány hét volt a legrosszabb, azóta egyre csak jobb.
2015. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az első kb. 6 hónap. Nagyon hasfájós volt, 2 hós koráig szinte egyhuzamban üvöltött. Aztán sokat nyűgösködött, amíg olyan kis magatehetetlen volt. Ahogy elkezdett kúszni, majd szinte azonnal mászni is, sokkal könnyebb lett. Baromi érdeklődő, igazi kis sajtkukac volt a legelejétől kezdve, ahogyan kicsit önjáróbb lett, lekötötte magát. Most 2 éves, egy kaland az életünk:-)
2015. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
még 1 év alatti, legnehezebb idő, míg hasfájós volt(kb1 hónapos kortól 3-4 hónpos korig és nem tudtam miért sír, de mindig egész éjszaka..és kevés lehetett talán a tejem, mert később(3-4. hónaptól ha jól emlékszem Espumisannal, plusz pótlással egy boldog babám lett..
2015. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3 hónapos kortól kb. 8 hónapos koráig. Első 3 hónap szuper nyugis volt és nem tudom mi kattant be utána. Most 2 éves és semmi gondunk nincs kis zöldségutálattól eltekintve.
2015. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
most 10 hónapos. az első 5 hónap volt borzasztó, nagyon hasfájós volt, ha nem kézben vagy hordozókendőben volt üvöltött. a meglévő gerincbetegségem is rengeteget romlott a cipeléstől, mászkálástól. mára nagyon ügyes, önálló kisfiú, ha nincs fogzás éppen akkor nagyon jól eljátszik, mászik, nézelődik :)
2015. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hasfájós, refluxos baba volt. Az első 8 hónap pokoli volt. Nagyon sokat sírt, sokat szenvedett, hiába kapott kezelést.

Ez nekem egy katasztrófa időszak volt.

Onnantól kezdve viszont minden rendben. Sem a dackorszak, sem a hisztikorszak, sem semmi nem fájt már a babakorszakhoz képest.

Most 5 éves nagylány, okos, beszédes, tüneményes. Élvezem az anyaságot!

2015. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hááát, nálunk úgy az első 2 év! Most 2 múlt, kb 1.5 hónapja alussza át az éjszakát.

Előtte hasfájás, fogzás, éjszakázás keményen. Sokat sírt, fájt a hasa, éjjelente rengeteget fent voltunk... na ez valahogy most abbamaradt. Azóta én is kipihentem magam, van egy kis szabadidőm, így sokkal jobb most a helyzet. Kicsit irigyeltem mindig másokat, akiknek nem voltak ilyen gondjaik, mert már látom, mennyivel másabb így az élet, ha nem ordít folyton éjjel a gyerkőc és nem nyűgös a fáradtság miatt egész nap.

Nekünk a 2 év alatt nem sok nyugi volt, de azóta mintha kicserélték volna (és engem is). Dackorszak az elmúlt 2 évhez képest piskóta, pedig tud ám azért alakítani a 26 hónaposom...

2015. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az első 3 hónap volt a legnehezebb, most 2 éves
2015. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
első gyerekkel a 12-15 év volt nehéz most 16 éves egyszerűen úgy fel tudott mérgelni mint senki más az életben.A második gyermek 2,5-3 éves kora között tombolt a dackorszak kíváncsian várom hogy milyen lesz tininek:)most 6 éves.A harmadikkal nagyon zűrös korszak nem volt mindig volt vmi de megoldottuk
2015. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8 honapos ikreim vannak es az ekcemat leszamitva nincs veluk nehez idoszak. Most nyomozunk, h mi okozhatja az ekcemat, tehat valtottunk tapszert, mosoport es hasznalunk kremeket. Ez nem konnyu, de kicsit javult a helyzet.
2015. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!