Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 7 hónapos baba tegnap dél...

Ha 7 hónapos baba tegnap dél körül leesett az ágyról és azóta sincs semmi fura és semmi baja látszólag, akkor ugye minden OK vele?

Figyelt kérdés
A kiságya a franciaágy mellett van, mert nem hajlandó máshogy elaludni. Eddig mindig bent maradt vagy jelzett, hogy ébren van. 2 db takaróból egy jó nagy vastag barikádot csináltam az ágya mellé. De tegnap azt hallottam, h puffan vmi és óriási bömbölés. Szegény a szőnyegen feküdt a hátán. :( Rögötn felvettem, kb 2-3 percig teli torokból sírt, aztán utána olyan volt, mint előtte. Játszik, mosolyog, a szemével szépen követi a dolgokat, nem fura a tekintete, nem piros/búbos a feje sem, nem aluszékony, eszik rendesen. Szóval semmi baj így. Ez 24 óra volt, ugye nincs / nem lehet már baj?
2015. márc. 25. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De ha koponyatörés nem lehet agyrázkódás nélkül, miért röntgeneznek, ha nincs agyrázkódás?
2015. ápr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem lehet?
2015. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!