Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet egész nap lefoglal...

Mivel lehet egész nap lefoglalni egy 1 éves gyereket, hogy ne hisztizzen?

Figyelt kérdés
Tudom,most azt irjátok majd,hogy nevelés kérdése,de már születése óta ilyen,nem játszik el egyedül.max a Bogyó és Babócát nézi egy kicsit,de azt se sokáig.Ha nem játszok vele,mászik rám és ordit.De nem érdekli semmilyen játék,épitökocka vagy amivel esetleg hosszabb ideig ellenne...Estére nagyon kiakadok.Adok neki dobozokat,tele kacatokkal,hogy pakolja ki,de 5 percnél tovább az se foglalja le.Ennyire más az én gyerekem??
2015. márc. 25. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jár már?Ül?Akkor irány a játszótér.Nekünk az segit utána alszik 2- órát és jókedvűen kell.Imád homokban rajzolni, hintázni csúzdázni
2015. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én babám is hasonló. Ő el van, de csak ha mellette vagyunk. Fél évig nem tudtam tőle főzni. Most azt javasolta nekem valaki, vonjam be a főzésbe. Nem is rossz ötlet, eddig egész jól bevált. Leültetem az etetőszékbe az asztalhoz és miközben pucolom a zöldséget, kap néhány konyhai eszközt. Aztán a mosott zöldségekkel ismerkedik, kóstolgatja, hajigálja, pakolgatja. Megkóstolta múltkor a készülő pizzatésztát is, a reszelt sajtot, amit más formában eddig nem volt hajlandó. Néha megunja a történetet, de tényleg figyeli amit csinálok és egy ideig leköti. Nálunk kutyák is vannak, a szőnyeget minden nap lekefélem miattuk, ő is kapott egy kis kefét és utánoz közben. Szóval úgy tűnik, beválik, hogy vonjuk be a házimunkába. Legalábbis minimális szinten így vele együtt is elvégzem a dolgom. Azelőtt csak éjszaka és hajnalban tudtam főzni.
2015. márc. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!