Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folsav 3mg napi fél tabblettát...

Folsav 3mg napi fél tabblettát kell szedni kicsi vérszegénység miatt (3hónapos a baba), mondta 1 orvos, de a gyógyszrészek azt mondták csecsemőknek nem adható, tényleg nem? Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt csináld amit az orvos mondd, mert ő sokkal tapasztaltabb.A gyógyszerészek nagyon okosak és nem vitatom a tudásukat, de általánosan beszélnek, viszont a babád problémája lehetegyedileg levetített gond és az orvos felülbírálhatja a készítmények betegtájékoztatóját.

Nyugodtan add, de azért mond a dokinak, hogy szeretnéd egy idő után ellenőriztetni, hogy kell-e tartósan nem szabad szedni az biztos.

2008. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodtan add neki én 5mg-os felét adom mert azt mondta a gyerekorvos ők tudják mit kell adni
2008. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgulj, nem igazán értem, miért mondta ezt egy gyógyszerész, hiszen az orvos nem véletlen írta fel. Az én lányom is így szedi minden nap vérszegénység miatt, már fél éves elmúlt és semmi baja. Egyszer sajnos kórházba kerültünk és ott is így adták neki az orvosok. Gondolom ott nem tennének rosszat vele:-) (A zárójelentésén is szerepel ez az adagolás.)
2008. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. aug. 27. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!