Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezt tok komolyan...

Szerintetek ezt tok komolyan mondja?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerosomnek most 10 hetes a fia. Eddig kb a 200 kepbol, amit posztolt rola facebookon, 1 kepen volt feloltoztetve normalisan. Rovidujju bodyban meg zokni nelkul van miden kepen, nem egy kepen pedig rovidnadragban. Pedig 20-21 fok van a lakasban. Gondoltam hatha csak a kepeken van igy a baba, de nem. Az o ferje meg az enyem egyutt dolgoznak, ugyanabban az etteremben. Mikor 5 hetes volt a baba, akkor behoztak az etterembe, es mikor kivettek a babakocsibol, akkor sem volt zokni rajta. Mikor rakerdeztem, hogy miert, az volt a valasz, hogy kenyelmetlen neki, nem szereti, ezert lerugja, szoval nem ad ra. A ferje, az anyja es en is mondtam neki, hogy talan nem veletlenul jeghideg a baba laba. De o meg van rola gyozodve, hogy marpedig azt nem szereti a baba es ezert rugja le.
2015. márc. 27. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Neked ehhez mi közöd van? Ha bajod van mond meg neki, vagy akkora szád nincs????
2015. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát kellemtlen helyzet.gáz belszólni másnak a gyereknevelésébe,de közbe meg nézni ezt. talán próbáld diszkréten. mini manóba én vettem zoknipántotfennt tartja a zoknit. vehetnél egy olyat,tescoba pár darab zoknival. ha azt feladják rá,nem rúgja le. ha így se adja rá,finoman közölném,akkor remélem legközelebb te se eszel fel zoknit. amúgy lábfejes rúgdalozó miért nem jó?
2015. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lányom és fiam is lerúgta magáról a zoknit, de nem azért, mert kényelmetlen volt, hanem tök könnyen lejött. Vettem nekik térdzoknit, na az fent maradt.

Nem ismerem az ismerősödet, h miről van meggyőződve, de ha egy ilyen picinek vmi kényelmetlen, akkor sírni is szokott.

Beleszólni én sem szólnék, csak a legjobb barátnőmnél kérdeznék rá max.

Annyit tehetnél, h veszek neki szupi térdzoknit, h ez tök kényelmes, ezt ajánlották, stb stb.

Az nem jó ha jéghideg a kis lába. :/

2015. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a 10 hetes fiamra azt hiszem nem is adtam zoknit.

Body+ rugdalózó volt rajta.

2015. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A talpas nadrág is jó megoldás. Lehet hozzá adni hosszú vagy rövid ujjú bodyt is.
2015. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Ne haragudj, de ez már megint a más dolgával való foglalkozás. ne figyelj oda, nem a te dolgod. de ha ennyire b...a a csőrödet, akkor neki pattogj, ne itt4
2015. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

úgy birom az ilyen idiótákat, nálam is megkockáztatta ismerős, hogy azért jön le a takaró a babáról mert melege van és kitakarózik, egy pár hónapos..

a zokni sem azért jön le, mert nem szereti a baba.

olyan sötét emberek vállalnak gyereket, hogy kegyetlen.


én egyszer találkoztam ilyenel, határozottan megmondtam a valót.

azután meg lelke rajta, mindig ezzel zárom, döntsön belátása szerint, de a "tudás" birtokában már..


és eddig megfogadták.

2015. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem ad rá harisnyát? Én télen is mindig adtam. Most tavasszal már vékonyabb a harisnya.
2015. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!