Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tetszik egy fiu nev sem,...

Nem tetszik egy fiu nev sem, akkor most mit csinaljak? Nektek milyen fiunev tetszik?

Figyelt kérdés
Rendes hetkoznapi nevet keresek mint a Peter, Attila stb. Nem Titusz vagy Noel (ezektol kiver a viz). Koszi a segitseget.
2015. márc. 28. 11:22
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Nekem az Oliver tetszik, de a ferjem hallani sem akar rola. Neki a Bence, de az meg nekem nem az igazi. Ot Peter-nek hivjak, de mindenki Peter a csaladban igy nem akarok tobb Petert es nem is tudom elkepzelni, hogy igy hivom a fiam. Ugyhogy sakk matt. Nekem meg tetszik a Mark, de neki az sem. De Oliver tetszik a legjobban. :( Ezeken kivul mas nem.


Adnatok azt a nevet, hogy Ezra? Errol sem akar hallani a ferjem. :(

2015. márc. 28. 11:39
 12/46 anonim ***** válasza:
Zalán, Nimród, Levente.
2015. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

Az Ezra hétköznapi? :)


Bár attól függ, hol élsz.


Ervin, Kolos, Csongor?

2015. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
63%
A kisfiam Olivér. Terhesség alatt is éreztem már, hogy Ő egy erős, bátor, kissé makacs, önfejű, de nagyon szeretetre méltó fiú lesz. Ne kérdezzétek, honnan,de tudtam, hogy milyen jellem lesz. Ennek megfelelően kerestem neki nevet és úgy éreztem, az Olivér tökéletes. Amikor kimondtam elsőnek ezt a nevet, hatalmas rúgással jelezte, hogy tetszik neki. :) Második fiamnál két név jöhet szóba: Edmond és Botond.
2015. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Ezra nem hetkoznapi, de az meg tetszik.
2015. márc. 28. 11:43
 16/46 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az Olivér nem tetszik. :( A Bence meg tucatnév lett. Két hónap múlva szülök, és Donát lesz a fiam. Sokaknak ez sem tetszik. :)
2015. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:

Bálint, Gábor, Balázs


Ha nem tudtok megegyezni, akkor mindketten irjatok egy listat 10-15 nevvel, amelyik egyezik, az legyen.

2015. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
53%
Ezra? Több mint szokatlan. Én meg nem mertem javasolni a Dominikot :) Számomra ez a legszebb fiúnév, így hívják a kisfiamat. (2es vagyok)
2015. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
94%
Akos?
2015. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Akos nem rossz, de olyat akarok amiert oda vagyok es olyan nincs. Keszul a lista, de mi van ha nincs egyezes? Akkor valakinek engednie kell. Nalatok mind a ketten oda voltatok a gyerek neveert vagy inkabb ti mint anyukak.
2015. márc. 28. 12:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!