Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tetszik egy fiu nev sem,...

Nem tetszik egy fiu nev sem, akkor most mit csinaljak? Nektek milyen fiunev tetszik?

Figyelt kérdés
Rendes hetkoznapi nevet keresek mint a Peter, Attila stb. Nem Titusz vagy Noel (ezektol kiver a viz). Koszi a segitseget.
2015. márc. 28. 11:22
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
47%

Én is bajban vagyok a fiú nevekkel, remélem lányom lesz. Amúgy az Olivér és a Márk nálam is favoritok, de az Olivér nem tetszik a férjemnek, Márk meg unokaöcsém. Az ilyen Bendegúz, Benedek, Bulcsú, regő, Domonkos, Zsigmond nevektől a falnak megyek...

Ami még tesztik valamennyire az a Dániel, Dávid, Endre, Levente, Krisztián, Ármin. De egyik sem az igazi, midnegyikre van kifogásom...

Amúgy nekem tetszik az Ezra hangzára, de túl különleges, olyat sem akarok,a mit sokan nem ismernek. Mondjuk Ezrát mindenk ismeri aki néz Pretty Little Liarst :D

2015. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
47%
Mi ugyanígy voltunk, szerencsére lányunk lett, lánynévben könnyen megegyeztünk. A tartalék fiúnevünk az Erik volt, ettől nem vert ki a víz, illett a vezetéknévhez és nincs belőle 8 a családban.
2015. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
59%
Az én fiam Szabolcs. Szerintem a Tamás is szép és klasszikus név.
2015. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Mór, Máté, Vendel, Bercel, Soma.
2015. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Zéta.
2015. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Na jó, a túl pikáns nevektől én is hidegrázást kapok olykor, pedig minden év dec. 6-áján sok-sok gyereknévvel találkozom hóhhohhohóóó! <(8[D>


Na, hadd segítsek egy kicsit, mert te EGY kifejezett nevet keresel kedves Kismama, azt pedig nem fogsz tudni választani, ha sokan csak úgy ömlesztenek.


Hányadik hónapban vagy?

Milyen családi névhez kerestek fiúnevet?

2015. márc. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!