Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket mennyire befolyasol...

Titeket mennyire befolyasol nevvalasztaskor, hogy ismeros vagy rokon mar adta azt a nevet?

Figyelt kérdés
Pl ha szomszed kisfiut is ugy hivjak vagy unokateso gyereket stb. Persze a tesom gyerekenek a nevet azert mar nem de mennyire befolyasol titeket? Vannak nevek amik tetszenek, de van a kornyezetembe es nem akarom, hogy azt mondjak, hogy nem tudok magamtol kitalalni valami mast stb.
2015. márc. 28. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi direkt olyat kerestünk, ami nincs se baráti, ismerősi, se rokoni körben.
2015. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én eldontottem hogy Sonja lesz és akkor is az lenne ha hirtelen egy tucat Sonja venne körül :)

Nem mások szerint fogok dönteni hanem a saját véleményem alapján.

2015. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

miért vagyok lepontozva, amikor szinte senki nem adna ismerős nevet, ahogy én sem?!

2

2015. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sztem a kissebseg nev miatt, de nem en voltam. :)
2015. márc. 28. 20:51
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi is próbáltunk olyan nevet keresni a lányunknak ami nincs a rokoni, baráti társaságban. Falun élünk, és sikerült olyan nevet választani, ami az egész faluban csak neki van.
2015. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem adnék olyan nevet. És az is zavar, hogy a kisfiam nevét már hárman is adták barátok közül a gyermeküknek. Annyi név van, nem értem miért pont ugyanazt kell adni. Főleg így, ha összejárunk..
2015. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!