Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok nekem tanácsot?...

Adnátok nekem tanácsot? Nagyon kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Lehet nem is ide kellene írnom...A férjemmel nagyon megromlott a kapcsolatom már hónapokkal ezelőtt,ha lenne hová mennem már rég elhagytam volna,de sajnos nincs.Bár a szüleim élnek még,de anyukám alkoholista(a legsúlyosabb fajtából)vele nem lehet együtt élni,már az egész családot kikészítette.Szóval a férjem mellett csak kényszerből maradtam.Ma már sokadjára nagyon összevesztünk mondtam neki,hogy takarodjon el a lakásból és ezt most már teljesen komolyan mondtam és tényleg azt szeretném,ha elmenne.Albérletben lakunk,ha elmegy fogalmam sincs miből élnénk,annyi gyedet sem kapok,hogy az albérletet fizetni tudjam.De nem bírom vele tovább,azt mondta elmegy viszont a gyereket viszi magával és ettől teljesen kikészültem.7 hónapos a babám,nem tudom mit csinálnék ha tényleg magával vinné,az a baj tudom,hogy képes is lenne rá,ő nem a gyereket tartja szem előtt csak azt,hogy én minél jobban szenvedjek.És én még egy ilyen embert szerettem...
2010. febr. 17. 20:34
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy észnél kell lennem,de egyszerűen annyira ideges vagyok,hogy gondolkodni sem tudok most.Rokonok bár vannak,de senkivel sem olyan a kapcsolatom,hogy akár egy kis időre is odamehetnék.Barátnőm meg egy van akivel nagyon jóban vagyunk,de neki is ott a családja vannak problémái is,ha mehetnénk is oda,az lenne az első ahol a férjem keres.
2010. febr. 17. 21:46
 12/36 anonim ***** válasza:
92%
Szia!Ideiglenes szállás helyet,illetve anya otthont tud majd ajánlani neked a védő nő.Ha a helyzetet úgy állítod be hogy fizikailag bántalmazásnak vagy kitéve,vagy lehetsz akkor már két napon belül költözhetsz is.A hivatalban az új címet be kell jelentened hogy az állam bácsi pénzét oda kapd, vagy valami úton módon el kell érni hogy oda postázzák. Vakmerő cselekedet egy ilyen pici gyerekkel, de megértelek.A gyereket meg nem vinné el, mert szerintem egy óra múlva hozná vissza,nem tudna vele mit kezdeni...csak ijesztget.De az ördög sose alszik! Egyedül álló anyaként különböző jutatásokhoz jutsz,nem túl magas,de el lehet belőle éldegélni amíg nem találsz egy jó bölcsit,és nem mész melózni.Szomorú,de minél hamarabb munkába kell állnod hogy megélj.Barátok, vagy hozzátartozók nagyon sokat segíthetnek.És egy adu ász tipp: csendben intézkedj,hogy az uracskád ne is sejthesse meg,és amíg együtt vagytok még, a pénzéből vegyél lottó szelvényeket! Legalább annyi szerencsére van szükséged az életben ami rád vár,mint hogy nyerj a lottón! De kívánok neked legalább annyi szerencsét,és egy egér farkincányit remélem még kibékülhettek.
2010. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,aranyosak vagytik.
2010. febr. 17. 22:08
 14/36 anonim ***** válasza:
33%
Naívak vagytok, az emberek ennél sokkal nagyobb gonoszságokat is megtesznek. Ha olyan a férjed akkor simán elviszi és kész.
2010. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon sajnallak!

Hol laksz?Ha Budapesten(de amugy is megkeresheted) akkor keresd fel a Menedek Alapitvany Anyaotthonat.Van weboldaluk,telefonszammal elerhetoseggel.

Sajnos sokszor varolistas de azert kerdezd meg.

Hidd el ha elmondod a problemadat segiteni fognak valahogy.

Az elso taplo valaszado:

Panelbe szulni?Kepzeld itt sokan oda szultunk?Miert te hova szultel?Luxus villaba?Vagy szerintem te nem is szultel meg.

Szidni a pasit?Hat persze,mert egy szemet lada aki egy edesanyat a gyermekevel fenyeget.Ez egy anyuka leggyengebb pontja.Ha nem tudtad volna.

2010. febr. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
5%
Albérletet mondtam, nem panelt. :) Ha ez olyan jó akkor utána ne sírjon hogy nem tudja fizetni :)
2010. febr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Anyaoltalmazó Alapítvány

anyaotthon, kríziskezelés, segítés, Budapest

Cím: 1201 Budapest, Török F. u. 228. és 257.

Telefon: Email küldése: anyaolt2@civilport.hu

(1) 283-0194


Borostyánvirág Alapítvány

anyaotthon, Család, krízis, Kaposvár

Cím: 7400 Kaposvár, Jutai út 24.

Telefon: Email küldése: anyaotthon@freemail.hu (06-82) 410-035, (06-82) 510-479, Fax: (06-82) 410-035


Lea Alapítvány

anyaotthon, krízis, Család, Budapest

Cím: 1118 Budapest, Háromszék u. 20

Telefon: Email küldése: lea@lea.hu

(06-20) 958-3706



Menedék Alapítvány

anyaotthon, krízis, Család, Budapest

Cím: 1221 Budapest, Leányka u. 34. III/21.

Telefon: Email küldése: iroda@menedekalapitvany.hu (1)229-3542, (20) 999-7293


TESSEDIK SÁMUEL MARGARÉTA ÉS FÉLÚTI HÁZ

anyaotthon, Család, krízis, Gödöllő

Cím: 2100 Gödöllő, Berente István u. 11.

Telefon: Email küldése: roszik.agnes @gmail.com (20) 824-7618; fax:(28) 410-944; felvételi bészélgetésre időpont egyeztetés: (20) 824-7615



XXI. kerületi Anyaotthon

anyaotthon, krízis, Család, Budapest

Cím: 1213 Budapest, Nagykalapács u. 3.

Telefon: (1)276-3233

2010. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom.Keress egy kiadó szobát,ha tudod fizetni.A kisgyerekkel elég az.Kérj segélyt hátha adnak valamennyit.A gyereket nem viheti csak úgy el,ha mégis megpróbálja egyből menj a rendőrségre!
2010. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Az anyától nem veheti el senki a pici babát!!!

Az hülyeség, hogy az anya beleeggyezése nélkűl joga van elvinni csak, mert férj és apa!!

Szólj azonnal a rendőrségnek, abban az esetben, ha ilyenre vetemedne.

Kérj a megfelelő szervektől segítséget és készséggel fognak is segíteni! A kisgyermeked pedig senki nem veheti el, amig jó anya vagy!!

2010. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Első válszoló!! Had írja már neked privátban! Kifejteném bővebben a véleményem Neked!

Te pedig anyuka, ne aggódj, tényleg nem viheti el a gyereket csak úgy! Ha megtenné (neadj isten!!) azonnal hívd a rendőrséget! Tényleg könnyű egy anyát ott bántani ahol a legjobban fáj, szerintem le se vedd a szemed a gyerekről! És keress meg egy párat a felsorolt intézményekből, biztos keresnek valami megoldást, segítenek valahogyan.

2010. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!