Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 év körüli gyerkőccel...

1,5 év körüli gyerkőccel mennyit jártok közösségbe?

Figyelt kérdés

Lányommal jártunk játszóházba csak nem szeretem oda vinni mert sokszor tiszta betegen is viszik a gyereket. Meg a dokinéni is mondta hogy ne nagyon vigyük mert minden hónapban beteg volt és mondta hogy lehet ez a gond.

Játszótéren szokott gyerekekkel játszani csak. Az is max 1-1,5 órára. Nem gond neki hogy csak ennyit van közösségbe? Amúgy szereti a gyerekeket, utánozza a nagyobbakat.


2015. ápr. 7. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Minden nap megyünk valahova:bukfenc torna, ringató, baba-mama torna és játszóház, játszótér.

Én is szeretek menni és a kislányom is jól érzi magát.

Eddig szerencsére egyszer volt náthás 9 hónaposan, se előtte se azóta.

2015. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szinte minden nap mentünk valahova. Egyik nap mondókázó, másik nap játszótér, vagy játékos torna, baba-mama klub stb. Soha nem kapott el betegséget ezeken a helyeken.
2015. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jó az idő, mindennap lemegyünk az udvarra, társasház, ott a többi házbeli gyerekkel játszik. Heti 1-2x megyünk klubba, és hasonló korú gyerekes barátokhoz.
2015. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Falun lakunk, hiába van az utcánkban 3 kisgyerekes család, egyikkel sem lehet összejárni. A játszótér általában mindig üres, a baba-mama klubba meg soha nem jutottunk még el mert mindig akkor volt amikor a kisfiam aludt. Játszóház 25km-re van, szóval oda sem járunk.

Kisfiam akkor lát kisgyereket ha orvoshoz megyünk vagy ha belefutunk véletlenül az utcán kisgyerekesekbe. Imádja amúgy őket de sajnos nincs lehetőségünk eljárni ide-oda gyerekek közé.

2015. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, azért érdekelne hogy miért lettem lepontozva? Mert nem ülök itthon besavanyodva?
2015. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Egyesek ebben èlik ki magukat.
2015. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom ki pontozott de le én senkit nem lefele pontoztam hanem.ment a zöld kezecske
2015. ápr. 7. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!