Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája a kezdetektől...

Akinek a babája a kezdetektől mellette aludt, nehéz volt átszoktatni kiságyba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A mienk kezdetektöl velünk aludt. Most 5,5 hónapos, már egy hete teljesen kiságyban alszik. Eleinte nagyon nem akarta (január elején kezdtünk vele próbálkozni, amikor úgy 4 hónaposan kezdett minket kitúrni a nagyágyból). De mióta engedem neki, hogy hason feküdjön, azóta hajlandó a kiságyban aludni minden gond nélkül ( azaz így is felébred kicsit minden éjszaka, de ezt a mi ágyunkban is tette).
2010. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van egy barátnőm, ő császárral szült és kényelemből maga mellett tartotta a babát. Most múlt 1 éves a kisfia, de a mai napig nem alszik kiságyban 1-1,5 óránál többet. Sőt most már odáig jutottak, hogy csak kinyitott heverőn alszik, nappal pl. csak úgy, ha anyukája is ott van mellette.

Ő nem tudta visszaszoktatni a kiságyba és már nem is próbálkozik vele.

2010. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Láttátok a Viasat3-on a "Segítség szülő vagyok" című sorozatot, dok.filmet? Abban mondta a Super Nanny, hogy olyan nincs, hogy a gyereket ne tudd megtanítani, szoktatni valamire, csak max. a szülők nem csinálnak valamit jól. Személy szerint én is kíváncsi vagyok, mert most kezdem én is a babám átszoktatni a kiságyába. (most lesz 6 hós) Mielőtt valaki leszólna, elmondom, hogy a babámat képtelenség volt kiságyba tenni, és nem az én lustaságomból alszik mellettünk.
2010. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyerekek mellettünk aludtak kb 2 éves korukig.(Mind a 4.)Akkor kaptak "nagy" ágyat,egy könnycsepp nélkül,villámgyorsan átszoktak.
2010. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi egyszerűen beletettük a kiságyba 3 hónaposan. A kiságyba beletettük a pólyát,amin (és nem amiben!)feküdt addig is + a plédet, amivel betakarom. Alszik szépen, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy egy szobában alszunk és így kell neki a cumi elalváshoz.
2010. febr. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válasokat!

Nekem ő a 3. babám, az első kettő kezdetektől külön szobában aludt, sosem velünk, ő viszont nagyon igényli a testközelséget,mellettem teljesen nyugodtan alszik, 4óránként megébred, szopizik, és alszik tovább (12 napos amúgy). Szégyen ide vagy oda,valóban nekem is kényelmesebb, mivel ez volt a 3. császárom, sokkal kipihentebb vagyok, mint ha át kellene járkálnom a másik szobába..

Bízom benne, hogy nem lesz gond az átszoktatás!

2010. febr. 21. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!