Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rengeteget alszik ma 8 hós...

Rengeteget alszik ma 8 hós babám. Van ilyenkor valami ami miatt ez természetes?

Figyelt kérdés
reggel aludt kb fél7ig utána fél 9től kb fél órát felsírt, 20perc múlva sikerült visszaaludnia, tehát ilyan 10től aludt majdnem 1ig. utána 3kor megint tök nyűgös volt, azóta is alszik. van valami? front, vagy fogzás miatt, valami fejlődési dolog...stb ami miatt aludhat ennyit? nem látom betegnek.
2015. ápr. 12. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidegfront miatt szoktak többet aludni. A sírása éles volt? Fogzós tüneteket produkál (nyáladzás, rágás)? Ha igen,akkor lehet fogzás is a háttérben, én ilyenkor már reflexből kentem neki a dologelt. Fejlődési ugrásnál szerintem inkább a nem-alvás jellemző.
2015. ápr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. igen jön felül az egyik foga. éjszaka is sűrűn felsírt. aznap, mikor a kérdést kiírtam közel 7 órát aludt napközben...de másnap már nem aludt ennyit. köszi a választ.
2015. ápr. 18. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!