Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányom leesett a...

6 hónapos kislányom leesett a kanapéról. Azóta megvagyok teljesen rémülve. Mi lesz vele?

Figyelt kérdés
Ma du a kislányom, az 50 centis kanapéról kabátba, sapkába leesett a földre. Sírt. Felvettem, megnyugodott. Azonnal mentünk a kórházba, ahol megvizsgáltál, de nem röntgenezték meg. Azt mondták minden rendben. Hazajöhettünk. Evett rendesen és fél órát aludt ahogy szokott. A kis fején van egy kis piros folt de semmi más. Ugyan úgy viselkedik mint mindig. Mégis aggódom és ideges vagyok hogy esetleg belső vérzés lehet vagy akármi. Amit nem vettek észre. Hogy nyugodjak meg? Hozzáteszem az én hibámból esett le. :(
2015. ápr. 13. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Mi lesz vele? Semmi! De te elmehetnél valami pánikkezelési akármire, ha ennyitől így kétségbeesel.


Majd amikor a bringával áll fejre, akkor mi lesz, vagy elnézi a lépcsőt és gurul rajta... ugyan már, ne parázz feleslegesen!

2015. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekem többször is leesett a franciaágyról. Biztos velem van a baj, de valahogy eszembe sem jutott kórházba futni.
2015. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hete esett meg hasonló, szintén 6 hónapos kifordult a hordozóból, ami a kanapén volt, fejjel előre, útközben lefejelte a dohányzóasztalt is... Én is megijedtem, ott álltam mellette, csak egy pillanatra fordultam el, és már nem tudtam elkapni. A dokink javaslatára bevittük a kórházba megnézetni, nehogy baj legyen. Nekünk azt mondta ott az orvos, hogy 2 napig fokozottan figyeljük, ha hányás, eszméletvesztés, görcsös sírás jelentkezik, akkor azonnal vigyük vissza, egyébként nincs teendő. Nem lett egyébként semmi baja szerencsére, szerintem mi jobban megijedtünk, mint ő.
2015. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves 11, 12-es válaszolók! Figyelembe sem veszem amit írtatok! Ha azt írom, hogy nem mentünk se kórházba se sehova akkor én lennék a felelőtlen anya. Legalább ha bármi komolyabb baja lett volna időben észreveszik.
2015. ápr. 13. 21:12
 15/17 A kérdező kommentje:

Ja és 12-es válaszoló! Igen, veled van a baj!


A többieknek nagyon szépen köszönöm a sok választ! Első babám és nagyon megijedtem.

2015. ápr. 13. 21:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Velem van a baj? Szerintem meg Veled:) Minden ismerősöm babája leesett, senki nem rohant sehová. Biztos mindenki bolond:)Lazíts, mert beleőrülsz:))
2015. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Veled sincs olyan nagy baj, Kérdező, vannak ilyen ijedősebb anyák (bár nem ártana kicsit erőt venni magadon, mert így nehéz lesz a következő 18 év), de ne írd azt, hogy a 12-es válaszolóval van baj, mert nincs. Egy ilyen eséstől, mint amit te írsz, nekem sem jutott eszembe kórházba rohanni a gyerekkel. Figyelni kell és kész, nem lehet minden kis esés után röntgeneztetni.
2015. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!