Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Haragszom a kisbabámra, mert...

Haragszom a kisbabámra, mert nem lehet szeretgetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon lelkiismeret furdalásom van. Az én kisbabámat egészen egyszerűen nem lehet szeretgetni. Látom a sok összebújós képet facebookon és sírva fakadok....hozzám egyáltalán nem bújik a 6 hónapos kislányom. Nem igényli a szeretetem és elegem van. Kicsi korom óta vágyom kisbabára, legszívesebben egész nap puszilgatnám, ölelgetném de nem engedi. Eltolja magát, nem bújik oda, eltartja a kezeit. És akkor olvasom a sok " te jelented neki a világot" " A te érintésed a legjobb neki" és azt gondolom hogy nem is tudja hogy én vagyok az anyukája és egyáltalán nincs rám szüksége. Sokszor már azt érzem hogy haragszom rá és inkább akkor leteszem hogy akkor hagyjuk is..... nem így képzeltem, nagyon csalódott vagyok és folyton bőgök...Annyira szeretném szeretgetni, magamhoz ölelni, együtt aludni.. Mit lehet ilyenkor tenni?
2015. ápr. 15. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, veled valami nem oké. Hisztizel, mert azt hitted, szültél magadnak egy játékbabát,. akit kedvedre nyúzhatsz, de fel kell fognod, h ő nem játékbaba, önálló akarattal rendelkező személy, aki lehet, h ilyen marad. Én soha nem voltam ölelkezős, puszilkodós gyerek, felnőttként sem vagyok az, csak a férjemmel.
2015. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
Jobban jartal volna, ha veszel egy kutyat.
2015. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
azonnal keress fel egy pszihologust nagyon nem normalis a hozaallasod!
2015. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónaposom is még ezt csinálja. Megmondom őszintén, hogy személy szerint baromságnak tartom ezt a korai kötődést és társai. Persze vannak ömlengős írások és hogy jajj milyen fontos hogy babakorban folyamatos kontakt legyen és kössük magunkra és a többi. Persze kell a közelség, de ők még nem tudják, nem érzik azt a fajta szeretetet. Nekik még pici baba korban annyi kell ha éhes legyen aki megeteti, ha fáj valamije legyen aki felveszi stb, tehát csak legyen aki az ilyen igényeit kielégítse de szerintem ők még úgy nem kötődnek...kb mint az állatoknál...Most 9 hónaposan látom rajta hogy már inkább igényli az én társaságomat, nem szívesen van el idegenekkel, de még ő se ölelget, nem bújik, maximum néha "puszi" gyanánt beleharap egy nagyot az arcomba, de ezt másnak is csinálja. Majd idővel fog jobban kötődni, de ahhoz kell még pár hónap. 1,5-2 éves kora körül meg az lesz a bajod, hogy le se tudod szedni magadról, mindig a szoknyád mellett lesz, az se a legjobb.:)
2015. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nyüszíteni a kutya szokott!! Egyébként nekem 5 hónapos lányom van és ő most kezdte a bújós korszakát :) legyél türelmes
2015. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Menj szakemberhez, ha komolyan képes vagy haragudni emiatt egy csecsemőre.


Nem minden baba bújós, és ez nem gond.


Az én bébiszitteltem meg állandóan a sggemben volt, fél pillanatra nem lehetett egyedül/játszani/földön hagyni, mert ordított. Na, EZ tényleg gáz volt, és néha már sírni tudtam volna, hogy egy tampont nem tudok tőle cserélni.

2015. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sztem is neked inkább kutyát kellett volna venni. Na az látod tényleg nyüszitene.
2015. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kamu.
2015. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is, mert nem reagál.
2015. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!