Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos fiamnak nem jön...

11 honapos fiamnak nem jön fel a bor a kukijan . Mivel tudnám itthon helyre hozni?

Figyelt kérdés
Doki aZt mondta : ne törődjön vele anyuka majd 3 évesen a sebészeten megcsinálják ... Csak lestem
2015. ápr. 17. 13:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
3 éves korig kell..jol mondta a doki és ha utána se megy, akkor a sebészet.
2015. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ó, egek, nehogy erőltesd!


Most még nem is kell, hogy feljöjjön!

2015. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
"az egyszerű letapadást (szaknyelven sejtes letapadás), amely pelenkás korban (egészen a gyerek 4 éves koráig) még teljesen normális dolog..Az orvosok szerint egyéves kor körül kell elkezdeni finoman húzogatva a bőrt az esti tisztálkodáskor, de csak addig szabad hátrahúzni, amíg erőltetés nélkül megy, és úgy kell leöblíteni."
2015. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
És mi sarkallt arra, hogy ne hidd el, amit az orvos mondott? Maximálisan igaza van, most hagyd, ha 3-4 éves korában is gond, akkor a sebészeten kettő és fél perc alatt el fogják látni.
2015. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Fiamnak is le volt tapadva,3éves korig nem csináltak semmit,illetve azt modnta az orvos amíg pelenkás,majd 3éves korában nyáron ő megcsinálta lefújta érzéstelenítő sprével és felhúzta azóta nincs gond,most már 5 éves mindennap szépen megmossa magának.
2015. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
4%
Nehogy eroltesd! Ez termeszetes! En azt olvastam, hogy sok esetben a bor elvalasa eltart akar 18 eves korig is. Magatol fel fog jonni a bor. A sebeszetet meg ne engedd. Gondolom, nem hianyzik a fiadnak, hogy korulmeteljek. Ha nem jon fel mire suliba megy, akkor szteroidos kremekkel szoktak lazitani a bort. Mar nem a kokorszaki metelesnel tartunk...
2015. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én meg csak azon lesek, hogy nem hiszel az orvosnak...
2015. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
igen, ezen nincs mit helyrehozni, hiszen nem romlott az el :)
2015. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

szomszéd kisfiúnak annyit mondott hogy anyuka! még nem csinált vele semmit se? 6hónapos a gyerek.

hiszek az orvosnak. csak néha ezt mondja néha azt mondja.

2015. ápr. 17. 14:27
 10/23 A kérdező kommentje:
de köszönöm akkor megnyugodtam hogy normális
2015. ápr. 17. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!