Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha rózsaszinben van a kislányo...

Ha rózsaszinben van a kislányom, miért kérdezik, hogy kislány-e? Tényleg vannak fiúk rózsaszinben?

Figyelt kérdés
egy lány lehet kékben,de egy fiúra csak nem adnak ilyen szint.amikor válaszokok-udvariasan,hogy ,rozsaszinben ven,akkor azt mondják,hogy ma már nem lehet tudni...tényleg ilyen a világ??
2015. ápr. 19. 08:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem, nem téged :) Genfben egy gyerekruha boltban volt az "eset"
2015. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Manapság már nem biztos, hogy a névből egyértelműen kiderül...
2015. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatnának rózsaszínt fiúra. Egyébként fiamat 2 éves koráig 10ből 9 ember lánynak nézte. Göndör nagy szőke haja volt és hatalmas kékszemei, gyönyörű pofival.
2015. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

hát,azért egy fiú babára nem adnék utcán rózsaszint.csak én gondolom igy??

köszönöm a válaszolóknak,igen,tudom,hogy a férfiak hordanak ilyet,jól is áll sokuknak,de azért ilyen kis korban nem megszokott..

2015. ápr. 19. 13:56
 15/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam (15 hónapos) terepszínű gatyában és fekete pulcsiban volt, rajta egy kis tankkal. Egy idős néni jött oda hozzánk séta közben.

-Jajj, de édes! Hogy hívják?

-Olivér- mondtam én.

-És kislány, vagy kisfiú? :D

2015. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
édes...ezen jót nevettem
2015. ápr. 20. 13:13
 17/17 anonim válasza:
Végül is, régen is az volt, hogy a rózsaszín a "férfiak színe" volt... Ez csak az elmúlt 200 (?) évben változott meg. Legalábbis valahol ezt olvastam, nem tudom, mennyire megbízható az infó :D
2015. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!