Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit több, mint 8 hónapos...

Kicsit több, mint 8 hónapos babám 2 hónapja kúszik, de mászni nem akar. Nem "kellene" még másznia?

Figyelt kérdés
Illetve kúszásból oldalra fordul, felül, de nem olyan szép egyenes tartással, mint a babák szoktak, hanem kicsit görbe a háta, ez is aggaszt. A védőnő látta, pont előtte ült föl először, de nem mondta, hogy nem szépen ül.

2015. ápr. 20. 07:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Négykézláb a kúszás kezdete óta hintázik.
2015. ápr. 20. 07:24
 2/8 anonim ***** válasza:

A mászás sokszor hetekkel, hónapokkal a kúszás után indul be.

A lányom egy napon kezdett el mászni és állt fel. Előtte két hónapig csak kúszott.

2015. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sandrachnologic ***** válasza:

Nekem 7 hónaposan kúszott a fiam, 10 hosan felállt es lépegetett. Mászni meg egy évesen kezdett el. 😄 totálisan felcserelt mindent, de semmi baja. 😊


Maskepp fejlődik minden baba, biztos, hogy a tied is fog elobb-utóbb mászni. Ne izgulj! 😊

2015. ápr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek.

Az üléssel kapcsolatban van esetleg valami tapasztalatotok? Majd később, ha stabilan ül, akkor lesz szép egyenes a tartása?

2015. ápr. 20. 08:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom a kúszás után ült fel, majd állt és lépegetett bútorok mellett és csak ezután mászott.
2015. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagykönyv szerint 10 hónaposan kell másznia. Szóval van még ideje :)
2015. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor az én babám felült, úgy koválygott a felső teste, hogy odaszaladtam és lefektettem. Aztán újra felült, és újra koválygott..., nem tudtam mit csinálni, mert mindig visszaült, igy hagytam. 1-2 hét eltelt és egyre stabilabban, szebben ült.
2015. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azóta mi a helyzet nálatok? Mikor kezdett el mászni? Nekünk is ugyan ez van, hogy most 8,5 hónapos a kisfiam, 2 hónapja kúszik de ő sem mászik még.
2015. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!