Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bepánikoltam.1 éves lányom 2...

Bepánikoltam.1 éves lányom 2 napja hány és hasmenése van, és nem hajlandó inni. Félek hogy kiszárad. Mit tegyek? Vigyem kórházba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi csütörtökön kezdtük a hányást stb(26 hós).Vszínű a rendelőben szedte össze.

Pár napig jobb diétáztatni:ásványvíz,tápszer kanalazva gyakran,hogy ne terhelje meg a gyomrát és fel tudjon szívódni.A hányáscsillapítót 2-3 napig kaphatja. Ha már nem hány kaphat kekszet,sós krumplit,zöldséglevest,nem savas gyümölcspürét.Én adtam neki napi 2 Normaflore-t+3 tasak Humana Elektrolit-et.Arra készülj,hogy ti is elkaphatjátok,mert a tünetek jelentkezése előtt a székletével már fertőz.Én pénteken,párom vasárnap ment át rajta.Ha a szeme fénytelen,karikás,nagyon bágyadt,gyenge és itatásra sem javul hívd a dokit,mert a kezdődő kiszáradás jele lehet.

2010. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos a nagyon hatásos rota elleni reklámban csak azt nem mondják, h a rotának több fajtája van, és az oltás csak az egyik ellen véd. Itt egy cikk:


[link]

2010. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Ott a pont az utólsó válaszolónál. Tele tömköditek a gyerket mindenféle szar oltóanyagal mai le sincs tesztelve mert pacra dobják a lóvéért. Majd csinálnak egy ilyesztő kampányt amitől kapkodva oltatni kezedenek a szülők és nincsenek tisztában azzal, hogy a rotának több száz fajtája van, tehát az oltás nem ér semmit. Ugyan ez érvényes a bárányhimlő elleni vakcinára is. Attól még megkaphatja a himlőt a gyerek és még csak nem is lesz enyhébb lefolyása. A rotát pedig gyöynörűen lehet kezelni csak időben orvoshoz kell vinni a gyerket. Magyarul ha már háromnál többször hány egy nap és nem iszik akkor talán nem két nap múlva egy fórumon kell kérdezősködni hanem azonnal orvoshoz vinni! Ennyit az oltásokról. A kicsi babáknak pedig mielőbbi teljes gyógyulást kívánok, meg azt, hogy a szüleik megvilágosodjanak végre. És most jöhet a lepontozás ami hidegen hagy amúgy!
2010. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem csináltak tenyészetet, és így is meg tudták mondani, hogy rota????
2010. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Tegnapi 20:05-ös válaszadó vagyok. Tényleg érdekelne, hogy azért lettem lepontozva, mert leírtam az igazságot? Basszus, melyik szó nem igaz a leírtakból? Talán a rotának csak egy törzse lenne? Vagy mi? Szeretném ha a kedves lepontozók kifejtenék a véleményüket ezzel kapcsolatban.
2010. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!