Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek koraszülött lett a babája? Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Hal istennek van tejem mar, de a babám nem mindig tudja kiszivni, sokszor bealszik, elfárad. Ilyenkor cumival pótoljuk. Szerintetek nem fog hozzászokni a cumihoz? Ha haza kerülünk akkor fog tudni cicizni?


A masik hogy a koraszülött osztályon van ugye, en nem lehetek allandoan ott sajnos, szerintetek lelkileg nem lesz gond h nem vagyok ott ha sír pl? Olyan sokszor olvasni h nem szabad sírni hagyni, felek hogy "elrontodik" a bizalom vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, de gondolom értitek mit akarok kérdezni?


2015. ápr. 26. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Pici, hamar elfárad a szopasba. Lefejed és POHÁRBÓL add neki oda. A cumitol még szopas-zavaros is lesz, aztán akkor jön az igazi kínlódás.
2015. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem adhatom pohárból, itt az osztályon cumibol adjak ez a szabály 😣
2015. ápr. 26. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem minden gyerek lesz cumizavaros.

Nem rontódik el a bizalom.


Ahogy erősödik, úgy tud majd egyre többet szopizni. De egyébként a cumi sem az ördögtől való. Egyenlőre annak örülj, hogy nem szondán keresztül táplálják. Annál azért a cumi is jobb, nem?


Nekem ikreim vannak. Fizikailag megoldhatatlan volt, hogy egyik-másik ne sírjon olykor, míg a tesót "rendezem". Mégsem tűnik úgy, hogy ne bíznának bennem, pedig már iskolások.


Egyébként ők végig cumisok voltak,még sincs semmi bajuk. sem a ragaszkodással, sem az egészségükkel nincs baj.


Szerintem hagyd a fenébe az ilyen "szupermami"-féle cikkeket, amik csak lelkiismeret furdalást akarnak kelteni a kezdő anyákban, és örülj a babádnak. Úgyis minden kialakul, elrontani nem fogod.

2015. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem korababám van.Szerettem volna én is szoptatni,de kb.másnaponta tudtam vele lenni 1órát,amíg koraszülött osztályon volt.Meg mivel könnyebb cumisüvegből enni,nagyon örültünk,ha abból evett,azt is megszenvedtük.Én sem tudtam mire számítsak,de nem volt semmi gond,aranyos kis bújós.Ugyanúgy igényli a szeretetemet,mint a tesója.Ami más volt-ugye hozzászoktatták-átalussza az éjszakákat,hát igen sírni sokszor hagyják őket!
2015. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Az etetes az ami nagyon zavar, nem szopik rendesen, pedig tejem az van :(
2015. ápr. 27. 06:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Két hetet volt a fiam koraszülött osztályon, végig cumisüvegből kapott enni, én csak a 4-5 nappal a hazajövetel előtt szoptathattam. Semmi gondunk nem volt otthon a szopizással. 4 hónapos koráig szopizott de nem ez miatt, hanem mert megjött nekem és elapadt tőle a tejem. :( De egyébként a világ legnyugisabb eszek alszok babája volt. VOLT. Mert most már 3 éves izgő mozgó rosszaság! :)
2015. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is éppen koraszülött osztályon vagyunk és hát nem a legjobb helyen:((( Itt szondáztatják őket, mert kényelmesebb, undorító. De sajnos most nem lehet mit tenni, még ha cumizavaros is lesz nem tud még szopizni, mert gyenge, és egy ilyen osztályon nem fognak várni. De engem azzal vigasztalnak, hogy tudnak majd szopizni. Hát, én kétlem, mert tejem nekem nincs elég. De talán megindul, ha szopizik majd. De egy biztos, hogy ha nem is tud szopizni majd akkor is tudod majd lefejve adni és ez a legfontosabb neki, hogy anyatejet kap. Nem lesz gond a bizalommal, hiszen ilyenkor sokat alszik, és ott vagy amikor lehet. De tény nekem is nehéz, hogy ki vagyok szolgáltatva a kórházi rendnek, ami nem igazán működik jól.
2015. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!