Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondhatja azt a neonatológus,...

Mondhatja azt a neonatológus, hogy a koraszülött babát csak akkor engedi haza, ha nincs állat a lakásban?

Figyelt kérdés
Magyarán hajítsam ki a kutyámat, macskámat, papagájomat, hörcsögömet ... vagy ehhez semmi köze? Van joga ilyet mondani? És ha nem dobom ki őket, akkor mi lesz?

#koraszülött #neonatolóus
2015. ápr. 25. 22:15
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
36%
szerintem nem, mert ha a gyermek allergiás lesz egy lketen át ez miatt, az nem az ő hatásköre már.
2015. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
31%
*életen
2015. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
33%
"kutyámat, macskámat, papagájomat, hörcsögömet" ez komoly?? ez egy állatkert!
2015. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
60%
Azért el kellene gondolkodni mi a fontosabb. Egy koraszülött csecsemőre nagyon nagyon vigyázni kellene.. természetesen nem kihajításra gondolok, de mondjuk a papagájt, hörcsögöt vidd el a nagyszülőkhöz, vagy barátokhoz, csak míg nagyobb lesz a baba! Vagy valami hasonlót kellene kitalálnod! És nem azért, mert mit mond a neonatologus, hanem mert a babádnak úgy jobb!
2015. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
32%
Igazad is van, a kutyád a macskád, a hörcsögöd és a papapagájod sokkal fontosabbak a koraszülött gyerekednél. Szerintem csak javasolhatja hogy ne tartsd ennyi állat között.
2015. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
55%
szerintem itt most nem az a lényeg, hogy megteheti-e vagy sem, hanem ha már így mondja, akkor talán annak tényleg jelentése van, mennyire fontos lenne, hogy ne tarts állatkertet a lakásban. gondolom 2 kiló körüli a babád, ő az orvos, neked meg nyilván ez a kis csöppség a legfontosabb. csak meg tudod oldani pár hónapra míg a babád megerősödik!
2015. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
38%
ez mind egy lakásban? ne haragudj, de ide semmilyen babát nem vinnék, nemhogy koraszülöttet... de te felelősséged sorrendet állítani...
2015. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
27%

vagy kérdező is olyasvalaki aki semmit nem tud arról hogy egy újszülöttnek még nincs immunrendszere pl.

és akkor még miket nem..

2015. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
30%

De kérdezőnek úgy látszik nem tetszenek a vélemények...

Sebaj, lényeg a jószágállomány, a gyerekkel meg majd lesz valami...

2015. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
42%

Nem,nem mondhat,egy kókler az a doki. Igazi sarlatán!

Inkább a babát dobd ki!


Én ugyan vízvezeték szerelő vagyok,de gondolom nekem jobban hiszel,mint egy orvosnak.

2015. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!