Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 1 éves babája is felkel...

Más 1 éves babája is felkel enni hajnal 5 és reggel 7 között?

Figyelt kérdés
Nem is annyira megszokás, mert simán bevágja a 240ml-t.
2010. febr. 22. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
én ekkor már csak inni adtam neki, üditőt. a mai napig felkel hajnalban - ám nem mindig szerencsére inni - kétéves lesz. ha neki kell hajnalban is akkor adj neki :) de én már csak üditőt adnék neki vagy inni valamit.
2010. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is meg fogom próbálni, hogy csak vizet adok neki, aztán meglatjuk.
2010. febr. 22. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos kora óta felkel 6 óra körül enni! Valószinüleg azért mert akkor megy el az apja!Most 16 hónapos de még mindig igy van.De én nem bánom mert utána amúgy is alszik tovább...
2010. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en fiam, legalabb haromszor kel ejszaka, es nem minden alkalommal bevag 300 ml-t. Mindegy mit adok neki: viz, tej, tea - csak langyos legyen....
2010. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

11:26-os vagyok...

azt akartam irni, hogy minden alkalommal bevag 300 ml folyadekot.

most 14,5 hos

2010. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az enyém is! Szinte percre pontosan fél 6kor. Minden hajnalban. Pedig mindenki alszik ilyenkor-ill. aludna :)
2010. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kisfiam reggel hatkor kel, megissza a tejitalt és már nem is alszik vissza. 14 hós
2010. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!