Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenkát szeretnék...

Mosható pelenkát szeretnék adni újsszülött gyerekemre születésétől fogva mennyit vegyek? 30-40db?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
40 -
2015. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LadyLoss ***** válasza:

Attól függ, milyen típust szeretnél használni. Ma már több féle mosható pelenka rendszer van. Ajánlom ezt az oldalt:

[link]

bátran kérdezz, segíteni fognak.

2015. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

28 darab moshato pelenkák van, 56 bambusz és pamut betéttel vegyesen.

3 naponta mosom oket.


nekem a 40 nagyon soknak tunik.

2015. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég 30. Nekem volt több is, mert eleinte megvártam míg összegyűlik egy mosásnyi (valójában akkor még több is kéne). Aztán idővel együtt mostam a többi ruhával, ami max 3-4 naponkénti mosást jelentett, plusz a tartalék míg szárad. Valójában 20-25 darabbal már el lehet lenni. Én azt javaslom, hogy kedd kevesebbel. Aztán látod, hogy tetszik-e a mosható pelusozás, az adott típsus, meg azt is látni fogod, hogy a ti szokásaitokhoz mennyi kell.
2015. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mielőtt bevásárolsz, szerintem várd meg, hogy meglegyen a baba, nekem is voltak ilyen elképzeléseim, de hát az élet teljesen más velük :D

nem rosszindulatból..!

2015. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere a Mosható pelenka piac és csevegő FB-csoportba! Minden kérdésedre választ kapsz :) Nagyon jó társaság
2015. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!