Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós babával milyen nyaralás?

14 hós babával milyen nyaralás?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnenk menni nyaralni babaval, repulovel kerek szepen otleteket, nektek mi valt be ekkora gyerekkel, mi elsosorban Gorogorszagban gondolkodunk! Fontos hogy max 2 oras legEn a repulout, homokos a part es ne legyen nagy nyüzsi!
2015. máj. 1. 16:57
 1/5 anonim válasza:
14%
Majd ràjössz hogy milyen.Főleg ha véletlen megbetegszik.
2015. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első mekkora bunkó vagy :D


kérdező, érdemes lenne belföldre menni először, mert ha gond van, egyszerűbb hazajönni. mi belföldön 6 hónapos koruk óta járunk erre+arra, most 16 hónaposak, én külföldi utat nem vállalnék még be.

2015. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy évesen vittem először a fiam külföldre, pontosabban török én voltunk.Minden úgy volt mintha itthon lennénk, csak egész nap pancsoltunk játszottunk a strandon. Jól éreztük magunkat, az én lelkemnek már nagyon kellett, hogy kimozduljunk. Kb 2-3 napra pakoltam kaját meg pelenkát neki, mindenHol lehet kapni, szóval a többit nem itthonról cipeltük. Ha esetleg lebetegszik bárki egy nyaraláson, akkor a biztosító és az utazási iroda azonnal intézkedik, segítenek mindenben, ettől nem kell félni. A repülőre érdemes játékot, tabletet mesével vinni, ez elég jól lefoglalja őket. Belföldön 2 hónapos kora óta megyünk minden felé, hozzá volt szokva hogy nem csak otthon vagyunk, ezért is vette könnyen a nyaralást.
2015. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első te tenYleg nagy bunko vagy, nem ez volt a kerdes! A tobbieknek koszi a valaszt
2015. máj. 1. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább belföldön maradnék először. Mi először akkor voltunk nyaralni, amikor a legkisebb fiúnk 1 éves volt, a középső 2,5, a legnagyobb meg 4 éves (a lányommal meg várandós voltam). Nagyon szép emlékeink vannak erről a nyaralásról is.
2015. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!