Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy védjem a kisfiamat az...

Hogy védjem a kisfiamat az ajakherpeszemtől?

Figyelt kérdés
6hónapos a kisfiam. Kijött a számon a herpesz. Nem puszilgatom sehol semmiképp. De én vagyok vele egész nap... Nagyon félek hogy elkapja valahogy!!! Mit lehet tenni?

2015. máj. 6. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom használasz rá valamit. Ennyit tehetsz, nem puszilgatod. Ha nagyon parázol, tegyél fel egy maszkot míg helyre nem jön.
2015. máj. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá herpesztapaazt, én azt használtam mikor ilyen volt nálunk, de elkapta, szerencsére semmi gond nem lett egy icipici pötty lett a száján, egy nap alatt elmúlt Zoviraxxal.
2015. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mióta szopiztatok havonta kijön... Nem használok semmit, fokozottan figyelek csak hogy ne kerüljon kontaktba a picurkaval. Most is kint van... De már múlik:-)
2015. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!