Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a babakocsihoz?

Mit szóltok ehhez a babakocsihoz?

Figyelt kérdés

[link]


Ár - érték arányra gondolok elsősorban. 5. emeleten lakunk, célszerű-e ilyet nézni?


2010. febr. 23. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem ilyen van.mi harmadikon lakunk amúgy:)én nagyon szeretem.
2010. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És ha szépen megkérlek, megosztanád velem még azokat az apró tudnivalókat, amik nem feltétlen vannak feltüntetve a honlapon? ;) Köszönöm szépen!

Amúgy nekünk nagyon szimpatikus kis kocsinak tűnik!!!

2010. febr. 23. 15:01
 3/10 fotucsok ***** válasza:
100%
Nekünk hasonló van (Giordani). Nagyon meg vagyok vele elégedve, de a mózese kicsi (bár ennek a nagyságát nem látom, de gondolom hogy hasonló) Szóval még rég nem tud ülni a baba, és már nem fér el benne, arról nem is beszélve, hogy ha nyári baba és pont akkor kell rá a nagy sok ruha, mikor már ő is nagy. Szóval vennünk kellett egy bergont használtan a téli napokra. De még mindig azt mondom, hogy megérte, mert a hordozót is rá lehet szerelni a vázra, és sokszor volt, hogy elaludt a babám úgyközben az autóban, és csak átpattintottuk a vázra és már mehettünk is vásárolni stb. Na és még ezután használjuk a sportrészt is. Szóval összességében nem bántam meg. A mienk 98e volt hordozóval együtt, de nem volt hozzá autofix, hanem be kell kötni, de az kb 10 másodperc.
2010. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudnád esetleg lemérni a mózes méreteit? Itt azt írják, hogy 75 x 35 cm-es. Fogalmam sincs, az mekkorának számít! :s
2010. febr. 23. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló van, egész pontosan ilyen: [link] Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem tudom, hogy van-e lifted, mert nem fogod tudni az egész kocsit felcipelni gyerekesől, csak a mózest, vagy a hordozót, mert ahhoz túl nehéz. Ennek a mózesnek a hossza 80 cm, én is lemértem, hogy sokáig jó legyen, és tényleg elég tágas.
2010. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez az utóbbi tényleg nagyon hasonló! Érdekelne, hogy vajon lehet-e kérni ezt a típust tömör kerékkel is! Nem nagyon bízom a felfújhatóban!
2010. febr. 24. 09:32
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

A babakocsi nagyon jó(pedig finnyás vagyok)

De hordit azt vegyetek inkább valami biztonságosabbat, mert ennek sehol nincs töréstesztje.

2010. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen típust vennék, ha lenne rá pénzem.
2010. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A pumpás kerék sokkal jobb, jobban csillapitja az út rázását, és nem pattog benne a gyerek.

Nem lukad ki, ha nem tolod tüskés bozótba :-D

2010. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A mienk nagyon hasonlít ehhez Symbaba Danny Sport a neve az autós résstzel ugyanannyi, mint ez anélkül. Írd be a keresőbe a nevét. Amúgy a felfújható kerék tényleg sokkal jobb.

2010. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!