Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a babakocsihoz?

Mit szóltok ehhez a babakocsihoz?

Figyelt kérdés

[link]


Van esetleg valakinek ilyen? Mi a tapasztalat?


2010. jún. 24. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora babának szeretnéd. Nekem tetszik, de csak nagyobb gyereknek szaladgálós kocsinak. Kicsinek nem venném, szerintem nem lehet rendesen téliesíteni sem. a kerekei miatt leginkább aszfaltra való. Barátnőmnek hauck van csak másik, hasonló fajta, meg van vele elégedve.
2010. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából van már egy babakocsink,csak az nehéz(nagyon jó szolgálatot tett télen,jó melegen tartotta a babámat-svédből van egy ismerőstől)Egy könnyebbet szeretnék,ami nyárra volna jó.

5 hós a csemete.

2010. jún. 24. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Jó kis kocsi, de sima föld úton nem tudsz vele elszaladgálni:)) Szerintem jó választás!
2010. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha jó az utviszony felétek akkor nem rossz ekkora babának. De esetleg egy esernyőre csukható még jobb, kisebb helyet foglal az autó csomagtartójában.
2010. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, láttad e már személyesen a babakocsit, vagy csak a képen. Én is éppen sport babakocsit keresek, ezért megnéztem. Nagyon alacsony kocsi, amikor megmutatták, azt hittem, hogy ez egy játék kocsi, amit a lányának vesz az ember, hogy abban tologassa a babáját. A kerekei irtó kicsik, tényleg csak aszfaltra valók, és az egész olyan instabilnak tűnt, nem tudom, hogy bír el egy 10 kilós babát. Én keresgélnék tovább a helyedben.
2010. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, délután megnéztük a férjemmel. Tényleg marha gagyi. A kerekei még hagyján,de az tény,hogy ez hogy bír el egy 15 kg-os babát?! Az én 7 kilós csemetémet elbírja,de mi lesz késöbb... Asszem keresünk másikat:)))
2010. jún. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!