Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam fejbevágta...

1 éves kisfiam fejbevágta magát a szekrényajtóval. Púp lett a homlokán. Sírt, most már játszik. Mire figyeljek még? Dokinénit felhívtam, azt mondta, ha nem hány, vagy ilyesmi akkor nincs baj.

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez mindennapos főleg ha már álmos nem hajlandó aludni akkor már önveszélyes, csetlik-botlik. Volt már 1-2 kék foltunk. Volt, hogy 2 egyszerre. :p

Lesz még ilyen, ne aggódj, nem lesz semmi baja.

1 éves

2010. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aluszékonyság ne lépjen föl
2010. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
84%
Én azt tudom tanácsolni nektek, ha legközelebb ilyen történik (és fog is, mert a gyerekek már csak ilyenek...) akkor tégy a fagyóba gyorsan egy kanalat, aztán a jó hideget nyomd rá a dudorra és tartsd rajta 1-2 percig. Nagyon hatásos, minden testrészre alkalmazhatod. :)
2010. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elozo, nekem ugyanezt csinalta anno anyukam, de jo most nosztalgiazni ezen! :) Amugy az tenyleg segitett rajtam, szoval nem hulyeseg.
2010. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!