Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti bevállalnátok így az utazást?

Ti bevállalnátok így az utazást?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a kisfiam, anyatejes. 3 óránként eszik kb, és éjszaka is felkel 2szer. Hivatalosak vagyunk Pestre egy rendezvényre (másfél órányira tőlünk), de nem tudom itthon merjem-e hagyni anyósomra. Du 5kor indulnánk és hajnal 1re érnénk haza. Tehát megetetném 5kor, 7kor kapna tejpépet, 9kor cumisüvegből tejcsit, és 1re hazaérnénk. Be merjem vállalni? Eddig egyszer próbáltam cumisüvegből, de nem nagyon tudta használni :), félek hogy mi lesz ha nem fogadja el... Várom a tanácsokat.... Addig gyakoroltatnám vele, ha nem megy akkor esetleg kiskanállal? Csak mindig cicin alszik el és nem tudom hogy esne neki ha kiskanálon kellene elaludnia :)
2015. máj. 11. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rád fér egy kis kikapcsolódás. Biztos nem lesz semmi baja a babának, legfeljebb nem iszik az üvegből, de egész biztos túlélné. Ha tehetném, elmennék igen. :)
2015. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha gondolkozol rajta nem kötelező a rendezvényre elmenni, emiatt és amiatt is hogy a fiad ennyire cicifüggő nem mennék el. ha nem cicin aludna el és pikk pakk elfogadná cumiból is a tejet akkor esetleg de így nem hagynám senkire.
2015. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki előtte, hogy anyósod adja neki üvegből a tejet, úgy hogy te nem vagy ott. Mert lehet tőled nem fogadja el, mert tudja hogy van cici, de anyósodtól elfogadja.
2015. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül is nem cicin alszik el, hanem cicizik, leteszem a kiságyba és elalszik magától, csak előtte mindig kap cicit. Köszönöm, még gondolkozom...
2015. máj. 11. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd. Borítékolható a leírtak alapján egy kis ordítás, ami a mamának lesz kellemetlen, de meg fog vele bírkózni:) Éhen nem marad, mert enni fog, ha éhes. Max a mama odaadja neki pohárból. (tud inni belőle, bármennyire hihetetlen:)

Cicin való alvás helyett érdemes cumira szoktatni. Ha ez nem megy semmiképpen, akkor sírás, majd kipurc..

Nem lesz tőle semmi baja, te meg kikapcsolódsz.

A mamára viszont akkor lehet rábízni, ha már ismeri a babát a szokásaival együtt és tud vele bánni.

2015. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!