Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év korkülönbség. Valóban...

2 év korkülönbség. Valóban nem lesz időm a főzésre, mosásra, takarításra? Mikortól fog változni?

Figyelt kérdés

31 hetes terhes vagyok a kistesóval és nagyon félek, hogy mi vár rám. A férjem szabadnapjaiban segíteni fog, de 2 nap alatt több napos lemaradást nem tudok behozni.

Attól is félek, hogy a párom "rossz háziasszonynak" fog tartani a sok mosatlan, gyors ételek miatt. Főleg az elején, amikor egy kicsit depressziós hangulatom lesz, mint az első szülésem után.


2015. máj. 12. 20:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

5 éven belül született három gyerekem, a kicsi most 3 hónapos. Nem könnyű de megoldható, minden fejben dől el. Mikor a második babám született az első 2 éves és 4 hónapos volt, a kicsit meg egy 24 órás gyerek. Egy idő után vettem egy jófajta kendőt ami nekem is kényelmes volt, abban aludt a kicsi, nyugiban volt nem fájt a hasa, és a naggyal mentem játszóra, főztem, takarítottam ha kellett. Most a harmadik egy álomgyerek, 2 hetes kora óta úton van velünk, mindenhova viszem, jókat alszik a babakocsiban, szerencsés vagyok, bár ha kell kendőt most is használok.

Amúgy meg tisztázd ezt a megfelelési kényszeredet előre a férjeddel, nem jó háziasszonynak kell lenni, hanem jó társnak, és nem azért vagy a felesége, hogy csitti-fitti legyen két gyerek mellett a lakás. A nagy ősszel nem megy oviba, bölcsibe?

2015. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!