Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyi''ideális,...

Gabi86 kérdése:

Szerintetek mennyi''ideális, , korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nem vitàt szeretnék generálni csak kívàncsi vagyok a véleményekre.meg nem igazán egyezik a párommal az álláspontunk.
2014. okt. 19. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem objektíven nézve, a férfi legyen idősebb kb 5 évvel a nőnél. szubjektíven szemlélve már rugalmasabb, hiszen érettségtől, fűtöttségtől, stb..függ. ebben az esetben lehet ugyanannyi vagy akár 20 évvel idősebb/fiatalabb is, hiszen a szerelem vak és nem ismer határokat.:)
2014. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat azt szerettem volna kérdezni hogy 2 gyere között.de köszönöm a gyors választ
2014. okt. 20. 00:11
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
2 év nagyon max 3. Nekünk nem jött össze úgyhogy 3 év legyen max köztük, így már nem is vállalunk több gyereket.
2014. okt. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
:) áá, ha gyerekről van szó, én úgy tudom, hogy max 3. tapasztalat alapján viszont minél kevesebb, annál jobb.:)
2014. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk 9 év. Így alakult, de nagyon jó. Mindkét esetben félig-meddig első gyerekes vagyok. :D A nagy tud segíteni, ha muszáj, a kicsi hűségesen követi, mint egy kis pulikutya.
2014. okt. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3-5 év
2014. okt. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a pulikutyas vàlasz nagyon tetszet.nekem is van két húgom egyikkel 2 másikkal 11 év van köztünk.a nagyobbik húgommal folyton martuk egymàst a kisebbikkel imádtuk egymàst kivétel(nem ő rà haragudtam csak a helyzetre) amikor én màr pasiztam mert anyum mindig ràm sózta.na mindegy elkanyatodtam.16hós a lányunk és én màr most neki àllnék a párom meg azt mondja hogy vàrjunk két éves koráig.tudom hogy neki van igaza mert nem bírnék két kicsivel,de félek hogy nem jön össze és én nagyobb korkülönbséget nem szeretnék.ja és màr 28 vagyok és nem is szeretnék 30-on túl szülni.persze semmi gond vele aki azon túl szült félre ne értsetek csak én vmiért nem szeretnék.úgyhogy ez a dilemmám.
2014. okt. 20. 01:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy alakult, hogy kis különbséggel jöttek. 8, 7, 3 és fél, 1 évesek.
2014. okt. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az ideális 3-4 év. Ismerősökön úgy látom, hogy ahol ennél kisebb a korkülönbség, ott nagyon nehezen bír anyuka a két kicsivel. A "jól eljátszanak majd együtt" úgyse feltétlenül állja meg a helyét. Például köztem és a bátyám között kicsi a korkülönbség, de sose jöttünk ki, a húgom és köztem 4 év van, vele viszont remek a kapcsolatom. Unokatesóinknál hasonló a helyzet.

Mondjuk a mi gyerekeink között én 4-5 évet szeretnék hagyni. Most itthon vagyok még a lányommal, de vissza szeretnék menni dolgozni pár évet, mielőtt vállaljuk a testvért. A férjem viszont már akkor tervezte a következőt, amikor terhes voltam a lányunkkal, ő nem szeretne sokat várni. Majd meglátjuk, hogyan alakul.

2014. okt. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam 4es fel eves lanyom 2 honapos!

3 evet akartunk (csaszaros is voltam sok komplikacioval), de 3szor veteltem tavaly.

semmit se csinalnek maskepp! Ahogy varta a hugat, ahogy ajandekot vett neki a szuletesere (gyurumet javittatuk az ekszeresznel, latta a fulbevalokat es mondta, hogy Rékának vegyuk meg!)

A korhazba o hozta be a huganak. O mondta, hogy jon a hugiert es viszi haza... egy pillanatnyi feltekenyseg nincs, csak ugyanugy varta mint mi (24.hettol nem tudtuk mar titkolni a csalad elott es Fiunk volt az elso aki latta a hugat az ultrahangon, o mondta el a szukcsaladban a hirt!)

Feltekenyseg csak akkor jon elo ha idegen nyul a hugahoz, azt nagyon nem szereti. De az etetesnel is jelentkezik, hogy o eteti furdesnel jon es segit.

sokszor mondja hogy szereti, es vigyaz ra.

Imadom! :)

Soknak tartottam a 4 evet, de igy a legjobb mar!

2014. okt. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!