Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti bevállalnátok egy társasház...

Ti bevállalnátok egy társasházi 1,5 szobás lakásba 2 gyereket? Vagy inkább 1 szoba + 2 fél szoba mondjuk jobban hangzik . Ki hogyan él?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 21:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
#10 Lehet, nem tűnt fel, de azt is lepontozták, aki nem a szobaszámra és négyzetméterre választ gyerekszámot. Kár pufffognod.
2015. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk nappali + 2 nagy szoba van.

Most alakítunk ki egy nagyobb nappalit + előszobát,így a mostani nappali étkező lesz. Azért mert kicsi a hely pedig nagy ház 1 gyerek van:)

Túl sok a holmi,és szeretnék a lehető legkényelmesebben élni a kis családdal:) Ezért kell a hozzáépítés. Tehát én nem vállalnám be,de nekem valószínű nagyobbak az igényeim. Akinek nem az miért ne vállalhatná be.?

2015. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nálam mindenkinek ment a zöld kéz mi is jobban szeretnénk egy 1 plusz 2 fél szobásat legalább .
2015. máj. 18. 09:58
 14/17 anonim ***** válasza:

Én még egy gyerekkel is kissé kevésnek érzem a két szobásat, mert jó, ha van egy nappali, ami nem háló.

De 2 gyerekkel minimum 1 + 2 félszoba.

2015. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi 3 gyerekkel élünk jelenleg egy 1,5 szobás budapesti panelban...Már jó ideje tervezzük a költözést..., de Pest közelében(munkahely miatt) egyszerűen nem találni 4 szoba +nappalisat 10 millió körül...szóval...mi is szívesen költöznénk egy olyan lakásba , ahol van kert és külön szoba mindenkinek , ill. nappali..., aminek a megvalósításához úgy néz ki , hogy be kellesz vonni anyóst is...(szerencsére akadt olyan ház , amit csak egy szobával kell bővíteni , mert van 2 konyha meg 2 fürdő , amiből 1-1-t megkap...) , de így is ugye...Pesttől 55 km-re...8 millióért...plusz még a bővítés vagy 3-4 milla...de amúgy Pesten az ember annyit fizet egy havi albérletért , mint egy saját lakás/ház havi hiteléért...LÉNYEG: szerintem mindenki , aki megtehetné az biztosítana külön szobát a gyermekének , csak sajnos nagyon kevesen vannak , akik anyagilag megtehetik...:(
2015. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát talán ezért kellett volna előbb a feltételeket megteremteni a három gyerekhez, utána megszülni őket...
2015. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De vártam már , hogy hozzá szóljon valaki...:) Meg voltak a feltételek...csak hát tudod Miskolcon már nem olyanok a munkakörülmények , mint itt Pesten...;) ott egy 4 szobás lakást majdnem tökéletes állapotban veszel 8 milláért...itt 20-ért alig tudsz...: ) de sebaj először nézz körbe..., ha tudsz Pesten belül , akármelyik kerületben , (még a legsz*rabbakban) is min. 90-100 m2-es legalább 4 szobás + nappalis kertes házat (nem sorházat meg házrészt) max 15 milláért...nem felújítandó állapotban , akkor szólj légyszi : ) ha nem találsz , akkor nézz szét a miskolci kínálatok közt...köszi...(az meg mit számít , hogy munkád van-e ott ahol élned kell...ugye?) Másrészt első tervezett volt ... következő besikerült...megtartottuk , csak menetközben derült ki , hogy ikrek...de inkább legyünk ideiglenesen egy igényes kisebb fészekbe szorulva , mint , hogy 1-2 év nyomorgás kihagyás miatt vetessek el 1(+1) gyermeket...habár mindenkinek szíve joga...hozzáteszem , nem minimálbérekből élünk , havi szinten tudunk annyit félrerakni , hogy 2-3 éven belül akár itt is tudjunk venni lakást...csak nekem nem célom betondzsungelben nevelni őket...:)
2015. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!